Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Mi lehet a címe? 20-éves film legalább, Annyit tudok 2-részes volt, videó kazettán volt meg a családomnak, a tokon egy egy összetört családi fotó volt.

A történet lényegesebb pontjai a bírósági tárgyaláson játszódik, egy családot lemészárolnak otthonukban egyik éjjel, és csak az apa marad életben, az anya és a sok gyerekük meghal...

Tárgyalás tárgyalás hátán míg végül ki sül, hogy az apa tette, akkor nagyon tetszett. Remélem lesz még valaki aki látta, és tudja a címét is... köszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: thriller, dráma

2014. jún. 19. 21:38  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
szia csak tipp de nem vagyok benne bisztos [link] ha ez a film kerlek ertesicsel

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2014. júl. 19. 23:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon lehet, hogy ez az!

Köszönöm szépen, hogy utána kerestél, amúgy szerinted megszerezhetetlen?

Még porton se találtam...

# 2/12Időpont 2014. júl. 21. 08:54 Privát üzenet
Én is kerestem de nem találtam ,sajna.Ha esetleg megtalálod, kérlek oszd meg velem is. Nagyon szeretném megnézni Köszönöm

# 3/12Időpont 2014. júl. 21. 10:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindenképp írok, amint egy ismerősöm vissza ír, hogy tud-e segíteni ez ügyben, már ez is hatalmas segítség volt, ami linket küldtél, mivel van már kiindulási pontunk..

:))

Ha közelebbi info van, megy majd a válasz privátba Neked...

Szia, mia!

És még 1x-nagyon köszi... :))

# 4/12Időpont 2014. júl. 21. 10:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még egy filmet túrok egy ideje, esetleg erről tudsz valamit?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

# 5/12Időpont 2014. júl. 21. 10:58 Privát üzenet
Nem biztos de nem ez véletlenül? [link]

# 6/12Időpont 2014. júl. 21. 11:28 Privát üzenet
csak en vagyok aki az erso filmet mondta

# 7/12Időpont 2014. júl. 21. 11:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

WoW!!

Te szenzációs vagy!!

Elmentem a privát üzidet, hogy meg legyen nekem, mindent megtaláltál, ha kell valami Neked írok először...

Nagyon, nagyon köszönöm!! :)))

Amúgy láttad ezt? Szuper film, és milyen megdöbbentő a vége...

Szia, és írok ha a másik beszerezhető valahonnan, mindenképp! :))

# 8/12Időpont 2014. júl. 21. 12:14 Privát üzenet
igen ladtam mind a 2 filmet es szeretnem ujbol megnezni,csak egy baj van hogy nem tanalom sehol!!!szivesen segitek bar mikor!!!udv Natalia

# 9/12Időpont 2014. júl. 21. 12:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Semmit ne aggódj, Nati, ha van cím, bármit előtúrnak nekem, ...

# 10/12Időpont 2014. júl. 21. 12:26 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A violettában ez a videó melyik részben van?
Tudtok ajánlani 13. részes animéket? Nem gond ha feliratos és fentvan inda. Video-n?
Van egy 52 részes rajzfilm amit szeretnék megírni dvd-re de a lejátszóm csak flv formátumban viszi el átkonvertáltam de így meg a nero nem engedi dvd videó formába megírni. De...
Mit lehet csinálni vele? Nem tudom összefűzni a filmeket a virtual dubbal mert ezt írja ki. Nem lehet hozzáfűzni részes a videó stream különböző méretű:
Tudnátok mondani olyan HD videó szerkesztőket amelyek tudnak MOV formátumot szerkeszteni és abban menteni is? Tükrös canon géphez kellene, hogy több részes filmeket vágjak egybe...
RTL Mostról több részes videó letöltése, hogyan?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!