Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A naruto shippuuden cimű...

A naruto shippuuden cimű animében ki lesz a 6. Hokage?

Figyelt kérdés
Mert ugye Danzou halott, tsunade öregedik, szval nem lesz sokáig.

2014. júl. 8. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
valszeg előbb lesz vége az egésznek minthogy legyen 6. amúgy meg, egy kezeden meg tudod számolni hány fontos(abb) szereplő döglött meg, tsunade meg a sima naruto kb. 100. része óta jelen van az animében, tehát van annyira fontos h. ne nyírják ki. a manga már a háború vége fele tart, attól függetlenül hogy szeretem a narutot remélem a végével befejezik a sorozatot, úgy lenne kerek a sztori.
2014. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Sasuke és Naruto közösen lesznek hokagék.
2014. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Naruto! A finálé után Naruto és Sasuke megküzdenek a Hokage címért.
2014. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
gyűlölöm sasukét oh nagyon remélem hogy köze nem lesz a hokagaséghez!
2014. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az előző vagyok ez lemaradt:

amúgy a mangaka nem hülye. nem haragítaná magára a rajongókat azzal hogy nem teljesül naruto álma

2014. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy az 5. ugyanúgy átadja narutonak mint ahogy a 3. is tette
2014. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, de Oogamasennin vagy legalábbis valami ilyesmi volt a neve.. ő azt mondta megfog küzdeni az egyik barátjával. Egyébként ez azért lesz így, mert Naruto és Sasuke csak a végzet völgyében küzdöttek meg egymással és ott is Sasuke gyözött, mivel Naruto már kivolt merülve a Sasuke elleni harchoz! Mindegy. A lényeg az, hogy Naruto a főszereplő ezért egyszer a sorozat végén le kell győznie a riválisát, Sasukét. Szerintem legalábbis ezt a harcot direkt a végére tartogatta Kishi. Úgyhogy az Ötödik nem adja majd csak úgy oda Narutonak a Hokage címet, mert nem is teheti majd csak úgy meg, egyébként én is utálom Sasuke-kunt.
2014. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
most kovezzetek meg, de szerintem oke nagon szep dolog, hogy a legtobben narutot szeretnek tsunade utodjaul, de szerintem vagy obito, ha addig meg eletbenmarad vagy pedig sasuke lesz a 6. hokage... nemtudom ez nekem erdekesebb befejezesnek tunik es valamifele elegtetel is lenne az uchihaknak a meszarlas es minden mas rossz dolog miatt... es azert, hogy szep ekrek legyen naruto lesz rikudo utodja... de ha nem igy lesz akkor viszont az inkabb sablonos verzio az hogy naruto a hokage es sasuke pedig az anbu foparancsnok
2014. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az uchihák csak ne legyenek felháborodva sajátmagukat irtották ki, de van igazság abban amit írtál. Azonban Narutonak nincs rinneganja így kicsit fura lenne Hagoromo utódjának. De például Kuramáékkal sokkal jobban kijön mint bárki más.
2014. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 SSll válasza:

A 6. Hokage Kakasi lesz, majd lemond a címről mert elmegy Asuma lányával meg még egy emberrel kirándulni vagy mit tudom én hova, aztán meg Naruto lesz a 7.

Ne utáljátok Sasukét:c

2016. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!