Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mik a legjobb...

Szerintetek mik a legjobb mangák vagy animék, mert én most a naruto-t és a naruto shippuuden-t nézem. És aki nézi ezeket az leírná, hogy ki legjobb szereplője?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:

A "sima" Naruto az jó volt, de a Shippuuden egyre szarabb. Am a kedvenceim belőle Kakashi, Itachi és Zabuza.


Amik sztem jók és mindenképp érdemes megnézni/elolvasni, az pl. a Fullmetal Alchemist Brotherhood, Death Note, Attack on Titan, Trigun.


De a legjobb a One Piece!

2014. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miyazaki atomjó, igazából az összes animéje fantasztikus. Most az, hogy sírni vagy nevetni vagy olvadozni szeretnél-e már egyéni.


Neon Genesis Evangelion, Ghost in the Shell, Akira

Ezek keményebb, sci-fis cuccok, aki szereti az ilyet az imádja.


CLAMP cuccai nagyon cukik, képileg ott vannak, de sztorira elég egyszerűek.


Joshitaka Amano nagyon jó stílusbna rajzol, bár ez az animéig ritkán jut el. (pl. Vampire Hunter D)

2014. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kicsipa ***** válasza:
A naruto szerintem nagyon jó anime. A kedvencem Sikamaru, Szakura,Itachi és természetesen Naruto.
2014. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,Amúgy nekem Kakashi,Sasuke,Naruto,és Konohamaru a kedvenceim.De ti a mangát is nézitek a naruto shippuudenből?
2014. júl. 3. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Mangában csak Naruto néven fut, a Shippuuden csak az anime második nagy felének a címe. De am igen, és épp ezért mondtam,h egy kalap szar lett.
2014. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De miért bakker senkinek se tetszik hogy sasukénak rinnnganja van és hogy naruto a ridoku senin csakráját kapja meg és egy szuper erős ellenféllel csapnak össze hogy NE HALJON MEG A NINJA EMBERISÉG:(
2014. júl. 3. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
És nem is akármilyen rinnengan, hanem egyenesen olyan, mint amilyen Kaguyának van, ha most minden normál lesz, akkor Sasuke lesz az egyetlen, akinek van olyanja, sőőt, ha meghal madara, és obito is, akkor meg ő lesz az egyetlen sharingan használó.
2014. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem Gaara,Sasuke,Shikamaru,Negy,Zabuza és Deidara a kedvenceim
2014. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Negy nincs, max Neji
2014. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!