Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kinek mi a kedvenc filmes/anim...

Kinek mi a kedvenc filmes/animés idézete?

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Még egyszer harcba szállok,

Megvívom az utolsó nagy csatát,

Ma élek és meghalok,

Ma élek és meghalok.

2014. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"...a kondenzcsiktól valósággal megsülnek a csirkék az udvaron!"

:)

2014. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Mindig van egy pont, ahol az út kettéválik. Abban a hitben válunk szét, hogy az útjaink egyszer újra összefutnak. Ahogy távolodunk az úton, a másik egyre kisebbnek tűnik. De nem baj, egymásnak vagyunk teremtve."



"Az ember egyszer csak rádöbben, hogy vége, végleg. Nincs visszaút, érzi az ember. És ekkor jön el a pillanat, mikor felidézzük, hogy is kezdődött, majd rájövünk, hogy már jóval azelőtt, mint gondoltuk volna. Az emberben ekkor tudatosul, hogy minden csak egyszer történik meg és bármennyire szeretnénk, ugyanaz az érzés már soha nem lesz meg. Soha többé nem érezzük magunkat három méterrel a felhők felett."

2014. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"-Yamada,jól nézel ki,csinos vagy.


-Csak hogy ezt a néhány szót halljam,kontyba tettem a hajam,ruhák közt válogattam,nagy műgonddal szépítkeztem,getát is felvettem pedig töri a lábam,és végig izgultam.Csak azért,hogy halljam tőled ezt a néhány semmit mondó szót,és remélhessem,ha csak egy kicsit is,de talán végre sikerül megérintenem a szívedet.Miért hiszek még mindig ebben az álomban?Újra és újra.Vég nélkül.Mint egy bolond aki mindig ugyan azt a nótát fújja.Amikor néhány nappal később kimentem a verandára,láttam,hogy a törött bazsalikom nem bírta el a saját súlyát,és lekókadt a földre.Pont ahogy anyu mondta.Nincs mit tenni,le kell tépni a törött részt.Muszáj megtenni ahhoz,hogy a szár tovább nőhessen,és új levelek hajthassanak ki rajta.De hiába tudtam ezt,továbbra is tétováztam.Nem tudtam kitépni azt az érzést...Képtelen voltam rá."



Yamada-Honey and Clover 13.rész

2014. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szemet szemért, fogat fogért, gonoszságot gonoszságért.

(Code Breaker)

2014. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pika pika
2014. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Küzdj!! Küzdened kell! Ha veszítesz,meghalsz.Ha nyersz,életben maradsz."


Eren Jäeger

anime: attack on titan



"Emlékek, ragaszkodások, megbánások. Ha túl sok felesleges cuccot cipelsz magaddal, a végén egyszerűen agyonnyomnak."


Nezumi Seiyuu

anime: No.6

2014. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Zsírosbödön válasza:

Túl sok a hülye és kevés a skuló

(family guy stewie griffin)

2014. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
"Ha nem kell megtennem, nem csinálom meg. Ha megkell tennem, akkor minél gyorsabban." Oreki Houtarou(hyouka)
2014. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom nélkül járó tanulság, értelmetlen. Mert az emberek nem nyerhetnek semmit anélkül, hogy fel ne áldoznának valamit. De ha elviseli és legyőzi azt a fájdalmat egy erős és legyőzhetetlen szívre tehet szert. Igen... egy acélszívre.
2014. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!