Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc animés oldalatok?

Mi a kedvenc animés oldalatok?

Figyelt kérdés

Nekem ez: [link]

És még az animeaddicts, de azt szerintem mindenki ismeri:))



2013. dec. 20. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak a myanimelist-et és az aoianimét nézegetem. Utóbbit kezdetektől fogva :)
2013. dec. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
animeaddicts
2013. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

[link]

Nekem ez (igaz ez csak a Narutoval foglalkozik)

14/L ^^

2013. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok van...
2013. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

animeseries

namida fansub

chihana fansub

anime and others

saiyan rivals

suiren-chan

2013. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
animeweb.hu
2014. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
animemangapalota.blog.hu
2014. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

myanimelist : van benne rendes értékelés, minden kijött fejezet után nyitnak új topicot és az egyes animékhez vannak ajánlva "hasonló" animék, így meg tudom nézni az adott témában mik a legjobbak.


animeaddicts:

Egyik legjobb magyar oldal, de ami nagyon zavaró, az a cenzúra, illetve a moderálás. Sima spoilerszobában is képesek moderálni az ember hozzászólásait vagy kitörölni részeket (pedig nem szoktam csúnyán beszélni vagy ilyesmi). Pl. project topicban megkérdezem mikor jön következő felirat erre azt is kitörlik... ilyesmivel más oldalon még nem találkoztam ezen a szinten.

2014. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Myanimelist


Magyar nincs, a magyar közösség sajnos tényleg egy kalap szar. Ahogy a #8-as is írja, teljesen elszállnak a moderációval.


Az Anime Manga Palota például különösen ilyen. Velük csak egyetérteni lehet, az építő kritikát sem állják, azonnal törölnek, tiltanak, elhordanak mindennek, aztán esélyet sem adnak, hogy védd magad. A magyar animés online közösségek gennyedző fekélye az a blog.

2017. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!