Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok jó animékat mondani?

Tudnátok jó animékat mondani?

Figyelt kérdés
A kedvenceim a Death Note, Soul Eater, Vampire Knight, Kaleido star és az InuYashát is régóta szeretem. Ehhez hasonlókat tudtok mondani?

2014. aug. 5. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Code Geass - Death Note-hoz hasonló

Mirai Nikki - egyfajta túlélőjáték, Yuno az egyik legnagyobb yandere karakter, alapmű

Elfen Lied - eléggé véres történet, de nagyon jó

AnoHana

Angel Beats - Ezt a kettőt nem láttam, de azt mondják, hogy mindkettő nagyon sírós


Fairy Tail - Ha nem zavar, hogy a történet gyenge, de cserébe jók a poénok, sok fanservice, szerethetőek a karakterek, akkor megpróbálkozhatsz vele..

One Piece - Egyik leghosszabban futó sorozat, iszonyat jó. Egyedi karakterek, a történetek, poénok szintén nagyon jók. Csak ajánlani tudom :)

Gintama - Poénokra van kihegyezve, mindenképp nézz bele

2014. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most futó animék közül (hetente jön ki egy rész):

Akame ga Kill! - egy orgyilkos csapatról szól, mangája rohadt jó, az anime pedig, ha tartja magát a mangához, talán az év vagy a szezon legjobbja is lehet.

Barakamon - slice of life, vígjáték, nagyon jó poénok vannak benne, arról szól, hogy egy kalligráfus vidékre költözik, és így megismerkedik a vidéki emberekkel.

Egész jó még a Tokyo Ghoul és a Sword Art Online második évada (az első évadot is érdemes megnézni, ha belekezdesz, vagy legalább a történetet érdemes ismerni), egy baj van velük, hogy agyon vannak hypeolva.


Én is ajánlom még azokat, amiket az első írt.

A Psycho-Pass is nagyon jó, nyomozós, krimis.

A D.Gray-mant is ajánlom, az egyik legjobb shounen anime, csak sajnos nincs folytatása, és a mangája is fel van függesztve.

Az Ao no Exorcist és az Accel World két nagyon jó shounen, az Accel World női főszereplője az egyik legjobb női karakter.

A Wolf's Rain is egy nagyon jó anime, a vége szerintem nagyon szomorú, utolsó négy részt végigbőgtem...

Illetve ajánlom még a Durarara!!-t, jó poénok, csavaros és izgalmas történet, bár kicsit lassan indul be.

2014. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hű, mindegyik nagyon jónak tűnik. Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 9. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!