Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Harcos animét tudtok?

Anita4 kérdése:

Harcos animét tudtok?

Figyelt kérdés
sziasztok egy olyan animét keresek amit már valamikor elkeztem nézni de abba hagytam ez olyan anime hogy egy nagyon gyenge fiú csatlakozik egy ilyen csapatba ahova oda költözik

2014. aug. 7. 13:30
 1/4 anonim válasza:

annyira szukitetted le a keresési kört hogy szinte se mennyire :D

ha esetleg még tudsz valamit rola akkor irj priv be

2014. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat de nem bírtam végig írni mert egyszer csak kirakta meg erre még el is rontottam így még rosszabb lett a kiírás. Amúgy ez arról szól hogy van egy nagyon gyenge fiú aki meg akar erősödni ezért csatlakozik valami harcművészeti mesterekhez, ezért oda is költözik és megtudja hogy így az osztálytársánál fog lakni (aki lány) így erősödik meg időről időre, a végére pedig már nagyon erős lesz és még a legerősebb ellenfelét is legyőzi.

Ha így nem tudnátok kiigazodni még rajta akkor leírom az egyik részét nektek ha szeretnétek.

2014. aug. 11. 22:07
 3/4 -1 ***** válasza:
kenichi bár igaz 4 ével később de hátha XD
2018. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Randomnickname10 válasza:
Valahogy a Mulán jut eszembe. Tisztában vagyok vele hogy nem az (cseppet sem lehet az). De valahogy mégis rá illik.
2020. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!