Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Készült valami film/sorozat...

Készült valami film/sorozat vagy videó játék Flashről? Esetleg valami eredettörténet? (Ha tudtok linket megköszönném)

Figyelt kérdés
Szeretem Flash karakterét, de sajnos nem találtam sehol róla semmit. Tudom lesz majd róla egy sorozat meg benne volt az Injustice Gods Among Us és a LEGO Batman 2 Dc superheroes játékőkban.

2014. aug. 2. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az e havi Mozimánia magazinban van róla épp egy 2 oldalas cikk. Érdemes belekukkantanod.


Volt vele egy sorozat ill. film is...részletek itt:

[link]

2014. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ice110 válasza:

Van a : "The Flash" (ezt nem láttam)

és az : "Igazság Ligája: A Villám-paradoxon" ezt nagyon fiataloknak nem ajánlanám mert van benne : "átlőtt fej,levágott fej stb" de nem olyan véres .

nekem azért tetszett . a movi cc fent van csak annyit kell be írnod flash

14f

2014. aug. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ice110 válasza:
úgy értsd hog nem mutatják hogy lövik le meg hogy vágja le csak nem azon a nembántunk senkit alapon van mert ez egy paradoxon
2014. aug. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ice110 válasza:
2014. aug. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!