Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek az Akame ga...

Mi a véleményetek az Akame ga kill c. animéről?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 07:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Ajánlom. Egy nagyon összetett történetű anime(már az elején lehet látni hogy ez nem olyan amilyenek elsőnek tűnik(már címében is benne van hogy mi lesz benne). Úgyhogy nyugodtan belekezdhetsz az eleje ne nagyon tévesszen meg nem ilyen lesz végig.:)
2014. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Hát....egyszerűen imádom
2014. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kellően vicces, drámai és véres. A szereplők is változatosak, nem csak a külsejük különbözteti meg őket. Egyik kedvencem :)
2014. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tényleg korrekt kis anime, köszi a válaszokat.
2014. aug. 20. 23:25
 5/17 anonim ***** válasza:

En is szeretem:)

Talan ezt varom a SaoII es a Tokyo Ghoul mellett a legjobban :D

Erdemes elkezdeni:)

2014. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Semmi extra, sima shonen, 2014-es szezonban vannak nála sokkal jobbak és érdekesek.
2014. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Olyan kis semmilyen...

Ezalatt ne értsd azt hogy rossz, csak nincs benne túl sok fantázia. Ahogy előttem is írták, csak egy szimpla shonen.

2014. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
85%
Annyira azért nem shounen,talán van benne klisé de azért nem olyan sok, és azért elégé vannak benne durva jelenetek is(mangát olvasok) Szerintem csak a főhős miatt shounenes, meg hogy mindenkinek van egy szuper ereje(kb ennyi):)
2014. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez az Anime baromira jó. Mindig is szerettem az elvontabb dolgokat, az ilyen korrupt társadalom és hasonló témák mindig is bejöttek. És végre egy olyan főhőst is kaptunk aki nem egy zabagép.

Valamint a pozitív karakterek is nem makulátlanul jók, az ilyen jóság, erkölcs és igazság bajnokaiból is már sok volt bőven. De ami a legjobban tetszik az az, hogy végre nincsen "nakama powerup". Hála a jó égnek! Mondjuk nem telt el egészen 10 rész, de már 2 tag is elhunyt, sebaj....SŐT ez így pont jó is lehet. Legalább is realisztikusabb és nem elcsépelt. A másik dolog itt vannak különleges képességek (vagyis inkább itt eszközök), de ugyanakkor a harc kimenetele inkább a tagok ügyességén (vagy hibáján) múlik. A negatív karik is jól kivannak dolgozva. Végre itt nem mindig a jó győz.

Kinyírnak a pozitív karik is pár negatív karit, utána pedig fordítva. Helyes... kiegyenlített, reális és van miért izgulni, és nem kiszámítható. Az meg külön egy bravúr volt (persze ez csak az én véleményem), hogy kapásból rövid idő alatt elhaláloztatnak két pozitív szereplőt, ilyen azért nem sok animében van.

Régóta vártam már egy ilyesmi animére, és most itt van. :D

2014. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Ez az anime minden csak nem elvont és realisztikus, a karakterek pedig amennyire csak lehet fekete fehérek (ugye a 12 évesek ezt szeretik) pl. főgonosznak is egyetlen célja az, hogy "gonosz" legyen, kiszúrjon szegény falubeliekkel.

Én is szeretem, de azért ez az anime nem is akar több lenni, mint egy közép kategóriás shounen, nincs is ezzel baj, ha karakterek, ostk, és történet is gyér, legalább grafikailag elég szép.

2014. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!