Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb manga adaptáció?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt úgy érted, hogy a manga jó volt az anime nem vagy kevésbé jó?

Vagy úgy hogy a manga maga?

A 2.-ra:

KissxSis (ezt nem olvastam, de az animéből láttam részleteket és ha a manga is olyan akkor kösz nem)

2014. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úgy értem a manga jó, de az anime rosszabb (pl. hiányos, cenzúra)


KissxSis anime elégé durva ecchi műfajban. A manga pedig még durvább!

Megkérdezhetem miért nem tetszett? :D

2014. aug. 24. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Most így hirtelen a Yumekui Merry jutott eszembe. Az anime maga nem is túl hosszú, de még annak a kicsinek is legalább a fele filler. Lett volna miből adaptálni pedig. No meg a rendező asszem maga is elismerte, hogy szörnyű lett. Az animén a hajamat téptem, a manga viszont tetszett.
2014. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kameko-san ***** válasza:

Shaman King - Nem mondom, hogy nem tetszett az anime, csak a mangához képest túl... Hm, talán gyerekes, vagy nem is tudom


Kuroshitsuji - Ez az anime is tetszene, ha nem lenne ott a sokkal jobb történettel és karakterfejlődésekkel rendelkező manga. (A Book of Circus természetesen nem számít ide.)


Soul Eater - Itt az zavar, hogy szerintem pont az érdekes és izgalmas részeket hagyták ki az animéből.


Így hirtelen ezek jutottak eszembe. :)

2014. aug. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elfen Lied: Ugyan manga is egy sz.r, de csináltak belőle egy olyan anime adaptációt, ami a történet felét dolgozza csak fel egy másik befejezéssel. Ez még el is menne amit nem értek, hogy miért isteníti mindenki. Műfajon belül vannak sokkal jobbak -.-
2014. aug. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nos igen a Kiss x Sis elég durva mint ecchi.

Nem vagyok oda az ecchi-ért, mert egy lánynak nem élvezet hatalmas ugráló melleket nézni. De azt még kibírom. Ha sok van benne unalmas az anime. De ami a KissxSis-ben van az számomra már gusztustalan. Most evvel nem akartam megsérteni egy rajongót se, de számomra gusztustalan. Az oké hogy vannak benne mellek, de amit a tanárnő csinál...

Vagy az a zöldhajú csaj... Én undorítónak találom. Szerintem a KissxSis elmenne hentainak.

De ez az én véleményem és nem vonom kétségbe másét.

Na de hogy ne offoljak:

Fairy Tail. Az anime se rossz, de a manga ezerszer túl tsz rajta. Olyan szinten cenzúrázva van. Alig van 2 ml vér a sorozatban. És mint mondtam nem vagyok oda az ecchiért, de azt is úgy cenzúrázták... A mangában az ecchi poénokon halálra röhögtem magam. Aztán ott van az 5. Ova rész. Azt meg telepakolták funsericel. Míg a mangafejezet pörög és leesel a székről nevetés közben addig az anime rész Halál unalmas. De komolyan. És a vége egyáltalán nem annyira vicces mint a mangában.

Katakyo Hitman Reborn. Nem rossz anime de annyi vér sincs benne mint a Fairy Tailben. A mangában az egyik karakter szétlövi egy ember fejét és az animében? Semmi!

2014. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mágikus_Egyszarvú válasza:

tokyo ghoul

A manga eszméletlenül jó, de az animébe sokmindent kihagynak, nem követik a mangát rendesen, változtatnak a karakterek kinézetén, ráadásul agyon is cenzúrázák

2014. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Le fogtok nullázni!

Nekem annó a Naruto volt ilyen :P

2018. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!