Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem lesz borzalmas...

Csak szerintem lesz borzalmas A szürke ötven árnyalata filmadaptációja?

Figyelt kérdés
Igazából a színészgárda miatt.Talán még a Christian-t megformáló Jamie a legjobb,van benne olyan rosszfiús,szadista imázs.Az Ana-t alakító Dakota úgy ahogy van,a legrosszabb választás,talán rajta kívül egyedül Miley Cyrus lenne az,akit ennyire nem tudnék elképzelni erre a szerepre.Ana apját,Ray-t játszó színész sokkal jobban illene Taylor szerepére.Kate megformálója annyira nem rossz,de valahogy nem az a Kate-es.Elliot is borzalmas,Joséval együtt.Rita Ora,mint Mia?!! A legrosszabb választás.Christian anyja is rossz választás.Mellé lőttek ezzel a szereplő gárdával,de nagyon.

2014. aug. 1. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lesz.

De várjuk meg a filmet és utána lehet majd véleményt alkotni. (Bár akkor is lesz aki imádni fogja és lesz olyan is, akinek nem fog tetszeni.)

2014. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
64%

Nekem nagyon tetszett az előzetes..örülök h végül Jamie kapta meg a szerepet..Dakota Johnson(az Ana-t alakító szìnésznő) először nagyon nem volt szimpatikus...de miutàn làttam a trailert szerintem ők ketten a tökéletes vàlasztàs..Ana-nak pont az a lényege h egy szép nő,de nem egy feltünő szépség...A mellékszereplők nem tetszenek,főleg Elliot,őt dögösebbnek és férfiasabbnak képzelte el..Rita Ora mint szìnésznő?!?!-hàt kívàncsi vagyok...José elmegy...Kate elmegy(de szerintem se annyira Kate-es)..Christian anyjàt màshogy képzeltem el..de ettől eltekintve az alakítàs a fontos..a filmben lehet ők is profik lesznek :) Jamie a leghitelesebb megvan benne az a szadomazo benyomàs..hàl'istennek nem Matt Bomer(aki szerintem nyàlas) lett Christian és én Alexisnek sem örültem volna Ana szerepében..túl ismertek,Alexisről a szívek szàllodàja jutna eszembe és nem tudnék elvonatkoztatni..Jamie és Dakota,illetve a többi szereplő is többek közt ismeretlen és ez olyan titokzatossà teszi az egészet h vajon h àlljàk majd meg a helyüket a filmben és ez tetszik..szerintem jó lesz!:)

(Persze mindez csak az én véleményem..)

2014. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,Jamie szerintem is remek Christian lesz.:) Megvan benne ez a rosszfiús,szado-mazo stílus.:D Ana-val én még mindig nem vagyok megelégedve.:( De majd filmben megnézzük,lehet jó lesz.Kate kinézetre Kate,belsőleg nem.
2014. aug. 5. 10:10
 4/8 ShelbyR5 ***** válasza:
Egyedül en vágyuk ugy vele, hogy olyan mintha csak a képzeleten szulemenyeit lekoppintottak volna? Annyira olyan minden, mint ahogy elképzeltem. Komolyan! Elsőre imádtam a szereplőket! A helyszínek mintha csak bele látnának a fejembe! nagyon örülök ennek.
2014. dec. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szereplőgárda kiválasztásának eredménye tényleg a lehető legborzalmasabb lett! Az utolsó válaszolóval annyiban értek egyet, hogy a helyszínek elrendezései nálam is passzoltak.
2014. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve nehéz filmre vinni egy-egy ilyen népszerű könyvet, de tényleg nagyon mellélőttek, minimum a Dakotával... Egy "Annyira.Édes.Vagy." csajt kellett volna találni, fiatalt, naivat, bájosat ugyanakkor ezzel együtt szexit. Ez a nő állítólag 25, de idősebbnek néz ki a pasinál, aki meg 32.. Nekem mondjuk ő túl kisfiús, bár engem a könyvben is kiábrándított, hogy csak 27 így inkább idősebbként gondoltam rá. Meg a trailer alapján folyamatosan ezeket az Edward Cullen fejeket akarja vágni, ami RP-nek a görbe fejével valahogy nagyon bejövős volt, de máson olyan.. erőltetett.. Na de ki tudja, lehet végül jó lesz.


De a csaj... Istenem olyan fapinä feje van. Szerintem iszonyú gáz. Még nem tudtam ki az, mikor már láttam, hogy azon kívül, hogy marhára köze nincs Anához, azontúl van még benne valami, ami miatt nagyon nem. Aztán rájöttem. Melanie szétműtött paradicsom fejű Griffith lánya és szakasztott mása a szarrá plasztikázott öreg anyjának. Azért annyira nagyon nem ártatlan bájos, ártatlan fiatal lány, mert Melanie Griffit feje van... Szóval ő nagyon-nagyon nem oké.


Még egy kontaktlencsével a 32 éves Anne Hathaway is bájosabb, naivabb szépség lett volna komolyan holott 7 évvel idősebb nála!


Én egy ilyen teremtést képzeltem el végig:


[link]


igaz ez egy nyolc éves kép


De komolyan ez..


[link]


Mintha az anyja lenne szinte.

2015. febr. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen a képen Dakota 16 éves. Már ekkor se lett volna jó Ana alapanyag szerintem.

2015. febr. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó,tényleg nem.Egyszerűen nincs meg az a bájos,fiatalos nőies,kislányos arca,ami mindig is jellemezte Anát.
2015. febr. 11. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!