Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki eltudná nekem magyarázn...

Valaki eltudná nekem magyarázni ezt a Sharingan-t, hogy hogyan müködik? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ugyebár van az alap sharnigan a két pont, ami késöbb ahogy fejlődik a képessége valakinek vált á három pontossá, aztán jön a mangjeko sharingan (nem tudom, hogy kell írni) amit akkor ébreszthetsz fel, ha megölöd a legjobb barátodat (ami kakashinak van). És itt én már el is akadtam. Ha jól tudom akkor van még egy sharingen (ami sasuke-nek van) amit ha kiszeded a testvéred másik sharingan szemét és berakod sajátodnak akkor jön létre. Illetve ahogy fejlődik az erőd és elérsz valami atom mega hiper szuper ninja szinter akkor jöhet létre az a Lilás kékes szem (aminek most gőzöm sincs mi a neve) ami Pain-nek volt.

Van még valami amit tudnom kéne a sharinganról?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 24. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megölöd a legjobb barátodat, akkor valóban feléled a mangekyou sharingan. De minél többet használod, annál inkább veszíti el a fényét, szóval egy idő után megvakul az a szem.

Viszont ha más szemét veszed ki, akkor megkapod az örök mangekyou-t, ami már nem vakul meg.

A lila szem pedig a rin'negan.

2014. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Először csak a chakra áramlását látja. Aztán ha fejlődik,akk a használó reflexei élesednek, és a másik legapróbb mozdulatait is látja, így olyan mintha előre látná,h mi fog történni. Végül pedig letudja másolni a jutsukat. Plusz van egy genjutsu/hipnózis szerűség, amivel pl. Sasuke irányította Mandát, vagy Tobi a Kyuubit és átlátnak a mások által létrehozott genjutsukon. És így van belőle 1, 2 és 3 pöttyös Sharingan.

A Mangekyou Sharingant úgy kapják meg,hha egy hozzájuk nagyon közel álló személy meghal, ezért régebben az Uchihák (és Itachi is) a legjobb barátjukat ölték meg, de nem feltétel az,h megöljenek vkit. Ezzel tudják használni a Tsukuyomi, Amaterasu és Susano jutsukat, de minél többett használják a Mangekyou Sharingant, annál gyorsabban vakulnak meg. De ha vki berakja magának a testvére szemeit, akkor Eternal (örök) Mangekyou Sharinganja lesz és nem fog megvakulni, akármennyit is használja.

És a legerősebb szem a Rinnegan (a lilás körös), amihez szükség van Hashirama DNS-ére (igazából nem kimondottan Hashirama, mert a Rinnegan az Uchiha és Senju klán közös erejéből jön létre=Rikudo senin ereje, de akik eddig szert tettek rá,azoknak Hashirama DNS-ével sikerült).


És ha vki szert tesz Hashirama DNS-ére, akkor sima Sharingannal is tudja használni az Izanagit és Izanamit.


Sasuke legújabb szeme pedig egyfajta Rinnegan-Sharingan kombináció, olyan amilyen a 10farkúnak és Kaguyának van, és a Rikudotól kapott erő miatt lett olyan.

2014. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!