Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok ezekhez hasonló...

Mondanátok ezekhez hasonló (lent) yaoi animéket vagy mangákat?

Figyelt kérdés
Junjou Romantica,Sekai Ichi Hatsukoit,Koisuru boukun.

2014. aug. 25. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebmracing Love, 14 kötetes, és nagyon megéri elolvasni (animeaddicts-on fent van) Ha ismered a Winter Cicada animét (yaoi) akkor még jobban fog tetszeni ez a manga. Az Emracing Love-ból is készült egy két részes anime, Haru wo Daiteita címen, de nagyon sok mindent kihagytak belőle. Szóval azt inkább csak akkor nézd meg ha olvastad a mangát.
2014. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Miden Rose (anime)

Love Stage (anime)

Papa to kiss in the dark (anime)

Kirepapa (anime)

Ikoku Irokoi Romantan (anime)

Én ezeket nagyon szeretem jó szótrakozást ;)

2014. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A MAiden rose nem hasonlít rá! Az első része nagyon durva!18+ ha lightosakat keresel akkor ne nézd meg.


előző írta.

Amúgy Love stage! az jöhet az romantikus(az aranyos és nekem is tetszik)

többi romantikusat nem tudok, inkább durvábbakat.vagy

mangát:

[link]


Crimson Spell manga fantasy-s


[link]


Ai no Kusabi anime


[link]


ez is jó!


:)

2014. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Még van ám előző vagyok:

Boku no pico OVA 3 részes

most nézem majd jelenleg


Viewfinder is az egyik kedvencem


Dramatical murder

és még sorolhatnám itt vannak:


[link]

2014. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Mostmár van miből válogatnom :D
2014. aug. 31. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:
A Dramatical Murdernek csak a játéka yaoi, maga az anime nem(sajnos). De attól még ajánlom, nagyon jó anime, én szeretem.
2014. szept. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fuuuh, ez hosszú lesz xD nah szóval: Ha mangázol, akk nem árt tisztában lenned vele, hogy milyen stílus jön be neked... én pl alig tudok 2000-2002 alatti mangákat olvasni, mert azoknak régi a grafikája és azt utálom (sajnos) szóval a következőkben amiket mondok azok csak jó grafikájúak lesznek.. :) :

Kedvenc szerzőm Asou Kai, ami fennt van mangája animeaddicts-on: Only serious about you

Nem viccelek, ez a világ legeslegjobb yaoi/shounn ai mangája... Ezt mindenképpen olvasd el!!! esetleg még a véleményedre is kíváncsi lennék.. xD másik mangája a soko ni suwaruna ( ez is fennt van ott) :)

A következő Yoneda Kou, csodálatos és egyedi grafika (csak keress rá a névre és meglátod.. ) Szóval tőle keress mangákat, rettentően jók, ha akarod sorolok párat :)

Akkor a Sekai ichi hatsukoi-t és Junjou romantica-t mondanom sem kell sztem xD Ottvan még az Haru wo daite ita, kicsit régebbi grafikával, de nagyon szeretem +2 részes OVA.

Ami még nagyon nagyon jó: KOISURU BOUKUN mindenképpen olvasd el!!!!!! Egyik kedvencem, +ebből is csak 2 részes ova, de csak az első 3 fejezetet dolgozza fel, de van kb. 50 fejezet xD + egy nagyon édes doujinshije is van, ha elolvasod a mangát és tetszik, akkor ezt is olvasd el :D

Ezek nekem a kedvenceim, még van egy csomó ezen kívül xD asszem mindegyik fennt van animeaddicts-on, de szerintem regizz a red light yaoi team-ra, amúgy is most jött ki egy új seai ichi fejezet :D (rohadt jó a magna, nagyon izgi :D )

Összegezve ez a 3 vagy 4 manga amit említettem, ezeket olvasd el mindenképp, és ha tetszenek, akkor keress a szerzőtől még :) Remélem segítettem, bármi kérdés/vélemény, szívesen várom privátba! :) (mindenkitől) ezt a választ am másoltam, de én irtam xD Yoneda Kou-tól egy nagyon jo manga (csak hogy legalább egyet emlitsek) a reply. De ez Red lighten van fennt csak teljesen :)

2014. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!