Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szomorú anime ajánlás, Nektek...

TheHope kérdése:

Szomorú anime ajánlás, Nektek melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Épp ma végeztem a Dusk Maiden of Amnesia-val és annyira jó volt,hogy úgy döntöttem kikérem a véleményeteket. Ti milyen igazán szomorú anime-ot láttatok eddig ami megérintett vagy könnyet csalt a szemetekbe? Elég sokat ismerek,úgy mint Clannad,Kanon,Angel Beats,Steins Gate,AIR és még akad jópár,de ezek az ismertebbek. Minél erőteljesebb,annál jobb. Valamiért szeretem ízig vérig átélni a jeleneteket :)

2014. szept. 14. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rainbow - ha még nem ismered. :)
2014. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint a nevelő intézetes(Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin)? Azt láttam,jó volt nagyon :)
2014. szept. 14. 20:35
 3/12 anonim ***** válasza:

AnoHana


Code Geass


Clannad /After Story

2014. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ami legjobban megérintett anime az egyértelműen a Szentjánosbogarak sírja számomra.
2014. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Little busters ami a legjobban meghatott engem :)

ezen kívül még

Nagi no asukara

Toradora

2014. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Toradora miért lenne szomorú? Még a vége is total happy end...
2014. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elfen Lied
2014. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.(SPOILER) Ne mond hogy a Toradora-ban nem volt szomorú és megható amikor Taiga rájött az érzéseire és kiszaladt a házból sírva fakadva, vagy mikor ryuuji majdnem megfulladt és Taiga elordította magát, hogy ryuuji csak az övé, illetve még a vége felé a jelenet, hogy a hóviharból imenti ryuuji taiga-t...mesélj még *nem szomorú*
2014. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mondanám szomorúnak max. megható, de még a végén is minden happy end.
2014. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elfed Lied - Code Geass megnézve,a CG amúgy nagy kedvencem,a mecha koronázatlan királya,azóta sem találtam jobbat,bár a Gundam-nak lehet adok második esélyt. A Clannad-ra már 2x vettem rá magam,de az eleje elég nehezen indul be. Viszont mindenki azt mondja az első évad király,viszont a második, az After Story adja az igazán kemény löketet. A többit nem ismerem,de utána járok. Köszönöm Nektek :)
2014. okt. 16. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!