Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én veszem észre azt hogy...

Csak én veszem észre azt hogy a túl hypolt animék nem isten király császár animék aminek beharangozták őket?

Figyelt kérdés

Itt gondolok a Sword art Online-ra és a Shingeki no Kyojin-ra, a aot szerintem egy jó anime 10/7,5 a története elmegy, a karakterek nem rosszak, átlehet érezni a félelmet és a rettegést amik az emberek éreznek, a harcokú nagyon jók, a zenék is szuperek lettek, de hót sablonos, a főhős-t nem lehet szeretni, a befejezése pedig rémes, a sao viszont szerintem egy nagyon rossz anime az első része nagyon jól indult látványos volt, a történet is jól indult, de utána részről részre romlott a minősége, a rajzolása részről részre egyre rondább, harcok nincsenek benne csak egy-kettő csapkodás és ennyi, a zenék sem valami jók, ne lehet érezni hogy mmorpg-ben ragadtak volna mert szinte semmi jele nem volt hogy mmo-ban vannak, csak a főzőcskézés, a fillerek pedig annyira röhejesek voltak mint a fene, ilyen keressük meg az állatkát és ehhez hasonlóan rémes fillerek vannak benne, és a karakterek teljesen sablonosak a főszereplő és a asuna főleg és nem lehetett tudni hogy miért szerelmesek és a szerelmi szál pedig annyira gagyi volt és gyerekes hogy az hihetetlen, és akik látták azok emlékeznek arra a részre amikor elmennek ketten pihizni és találnak egy kislányt és örökbe fogadják, annak sem volt értelme a program miért néz ki úgy mint egy 10 éves kislány?

Az aki programozta az egészet az netán pedofil?

És miért adott neki érzelmeket, nem volt neki semmi értelme, és hogyan vitték el őket kórházba?

Hiszen nem úgy volt hogyha nem jut áramhoz akkor rögtön kisüti az ember agyát, és hogyan tudták ezt meg a külső emberek azt hogy nem tudnak kilépni, és nem szabad levenni a maszkot dolgot, a boss harc is röhejes volt főleg az hogy asuna a kard elég ugrott, és a főszereplőn kívül miért hal meg mindenki egy vágásból?

Az anime második fele még ennél is rosszabb.



2014. szept. 21. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek szar ízlésük van. SAO mégy hagyjál, nézz rá a Narutora, hogy azért az egykor még talán egész jó, de most pocsékszar dologért mennyiért rajonganak. Úgy fogd fel a SAO-t, mint egy japán Twilightot. Szar, értelmetlen, mégis tud egy bizonyos rétegre hatni, így emberek milliói rajonganak érte.

Nem tudom, mennyi animét láttál már, de a "pedofil" cuccokon nem kell meglepődni. Japánban vannak bőven pedofilok, a fanservice meg jól fogy, ennyi. Kell egy kislány karakter.

Azt sem tudom, az animében benne volt-e, de a könyvben írták, hogy egy idő eltelhet áram nélkül, hogy bevigyék őket a kórházba. Tudom, még így is baromság, nade ez van.

Amúgy ha megnézed, egész "mű" a csodákra és isteni beavatkozásokra épül. Kell ezek után még értelmet keresni bárhol is?


Snk-ról nem tudok nyilatkozni, az számomra unalmas volt.

2014. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek és bár csak az első részeit láttam annyira unalmas volt. De annyira.
2014. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És én valami elképesztően undorítónak tartom a loli karaktereket, nem értem hogy miért lehet őket egyáltalán szeretni.
2014. szept. 21. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

A SAO-val kapcsolatban tökéletesen egyetértek mindenkivel, ritka trágya egy anime.

De az SnK szerintem jó. Szép a grafi, egyedi az alapötlet, pörgős a történet.

Ami sokat elvon az értékéből a sok idióta tinilány, akik szokás szerint xart se fognak fel a történetből, csak a yaoit keresik az egészben (És ők alkotják a fanok 99%-át)

2014. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem egyforma az emberek ízlése.

Szerintem tökre normális szórakoztató a Sao szép gyönyörű zenékkel. Kicsit összecsapott, de ez van... Leginkább az tetszett, hogy itt tudtak küzdeni nem voltak bénák harc alatt.

Nem az első Animém és nem vagyok se nem gyerek se nem tinédzser éves átlagos ritkán néző nem troll. Én szeretem az ecchit. Vitázni nem akarok senkivel el kell fogadni, hogy igen is lehet szeretni ezt az Animét meg utálni is. Anime nézés meg egyszerű hobbi... Ha nem tetszett ott a Log Horizon, Magi: The Labyrinth of Magic, Akame ga Kill!. Varázslással mi egyébbel... Sokukban van gyerekszereplő, mert így gondolom könnyebb megszerettetni az emberekkel(gyerekkel) az animéket.

Keressetek ehhez Kenpuu Denki Berserk, Claymore végéről inkább nem mondok semmit.

vagy Hellsinghez hasonlókat myanimlist-a oldalon.

2014. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én mind a két animét nagyon szeretem, bár azt be kell látni, hogy az SAO-nak egész egyszerűen eltörölném a 2. felét, a 2. évadot pedig még inkább. Azok a részek nekem se tetszettek és értelmét se láttam, ráadásul már nem is az SAO-ban voltak...


Viszont az Attack on Titan sztem brutál jó volt, mondjon akárki akármit. Egyáltalán nem egy ilyen minden jó, ha a vége jó anime volt, vagy ilyen rózsaszínfelhős 'majd mi összefogunk és akkor most leverjük az óriásokat a szeretet erejével' anime volt... Látni, hogy minduntalan elbuknak, és a szüntelen próbálkozás sz@rt sem ér, számomra egy "újdonság" volt egy animében.


Mindenesetre csak azért mert valakinek nem tetszik valami, mert nem épp az ő ízlésvilága szerintem még nem kell leszarozni az animét. Bár azt én is úgy gondolom, hogy ez a túlhypolás nem tesz jót egy animének sem.

2014. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sword art online-t én kifejezetten szeretem. Azt a kislányos részt én sem szerettem. Mellékesen azok a "fillerek" hogy állat mentés meg stb. Azt utólag adták ki könyvben, mert panasz volt hogy kb alig mutattak valamit a világból. (kb 7-8 részben lement volna) A tündéres rész az nekem sem tetszett, de ott a való világ eseményei jók voltak. Viszont a Gun gale online(SAOII) szerintem eszméletlen jó és az azutáni 3 rész is nagyon jó lesz. Attack on titannel viszont egyetértek, minden tetszik csak az elmebeteg főszereplő és a személytelen fogadott testvére. Számomra Az anime/manga ami viszi a pálmát az a Hunter X Hunter (2011)
2014. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 XTiger ***** válasza:
58%

Szerintem nincs olyan hogy Jó és Rossz, persze van olyan hogy valami több embernek nem tetszik, és valamelyiket szinte mindenki szereti, de olyat nem fogsz találni semmiből hogy 100%-ban mindenki utálná.

Szerintem a Hype pont hogy elront egy Animét, minél jobban Hypeolják annál jobban várod és annál magasabbak lesznek az elvárásaid vele szemben, és a végén már sehogy nem tudná elérni az Anime azt amit te szeretnél tőle.

Szóval ez Szubjekít hogy mi szar és mi a jó, de hogy elmondjam a két Animéről a véleményemet:


SAO: Az első fele nagyon jó volt, szerintem túl korán jöttek ki a Sao világából, vagy bent kellett volna lenniük végig, vagy befejeződhetett volna ott ahol kijöttek, számomra a Fairy Dance arc olyan volt mint egy Filler..


SNK: Nagyon jó alap ötlet, izgalmas, viszont úgy volt vége az évadnak hogy mindent nyitvahagytak, és olyan mint ha semmi sem történt volna, 2. évad után szerintem sokkal jobb lesz az összkép róla.


És abban egyetértek az utolsóval, hogy a Hunter x Hunter az egyik legjobb shounen szerintem, ha nem a legjobb, reméljük lesz még belőle Anime adaptáció.


Ez az én véleményem, nem szent írás, nincs így, én így gondolom, van rá esély hogy egyáltalán nem tükrözi a valóságot.

2014. szept. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!