Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vége lett a Hunter X Hunter...

Vége lett a Hunter X Hunter (2011) nevezetű animének?

Figyelt kérdés

A legutolsó részben (148) más féle volt a befejezés, meg minden féle visszaemlékezések voltak benne. Plusz végre beszélt az apjával.

Attól félek, hogy ez az Anime vége, pedig nagyon szerettem.



2014. szept. 24. 14:15
 1/5 Firedoom ***** válasza:
vege van.
2014. szept. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs még vége közel sem. Csak kb 2-3 rész lenne és beérte volna a mangát. Most Júniusban folytatták a mangát, de szeptemberre megint valamiért szünetelni kezdett. Pedig már elkezdték a felkészülést hogy kimenjenek a saját általuk ismert világukból. Kurapika ismét nagy szerepben pompázik, míg killua és gon parkoló pályára vannak állítva. (sírtam mikor elváltam, nagyon szerettem őket). Remélem nemsokára folytatják a mangát tovább, mert rengeteg olyan szál van amiért kár lenne ha soha nem fejeznék be. Mi lesz Killua/allukával ? Phantom troup vs kurapika? Hisoka vs mindenki aki erős?
2014. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint jelenleg a manga se megy. Mármint nem készítenek belőle új részeket. Ha jól értem a szavaidat. De elég valószinű, hogy folytatják a mangát és ha elér a sztori egy olyan távolságot a jelenleg megjelent animétől akkor akár azt is folytathatják...
2014. szept. 25. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen szüneteltetik, ahogy tették azt már egyszer (ekkor ért véget az eredeti anime, ha jól tudom), viszont folytatás helyett csinálták a 2011-et.A manga többször szünetelt rövidebb-hosszabb idõkre ezért nem hiszem, hogy hamar folytatnák.Már csak azért is, mert ha elõremegy mondjuk annyit, hogy érdemes legyen folytatni, de fél évre megint megáll a manga és utolérik akkor megint szüneteltetni kéne az animét is....
2014. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem megunták az animét rajzolni... A hangyák elleni harc is annyira lassan folyt, meg folyamatosan a kommentár beszélt, és szinte állóképeket adtak a heves harcokról is... Sokkal jobb volt, amikor még egy-egy hosszabb párbajt normálisan meganimáltak, és tényleg nem ilyen lassú nyögvenyelős mesét adtak elő. Ettől független remélem egyszer még folytatják az animét. Bár erre már nem látok sok esélyt. :/
2018. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!