Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok a HUNTER X HUNTER...

KAMUI kérdése:

Tudnátok a HUNTER X HUNTER (2011) ANIMÉHEZ hasonló ANIMÉT mondani?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 04:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézz körül a shounen műfajban.

[link]

Ha még valamit akarsz, bal oldalon kiválaszthatod az egyéb műfajt és témát.

Konkrét példa: Fairy Tail, One Piece, Bleach, Naruto, Naruto Shippuuden, Dragonball.

2013. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én is azokat a konkrét példákat ajánlanám, amit az előttem szóló. Esetleg még a yu yu hakusho-t hozzátenném, mert ugyanaz a mangaka rajzolta és írta mint a Hunter x Hunter -t.

2013. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Na mivan, ajánlottam egy HxH-t, te sz*roztad össze-vissza azt most meg tetszik?


Egyébként nem nagyon lehet, legkevesebb sablonal dolgozó shounen ami most is fut. A One Piece-t ajánlom még, abban van sablon rendesen viszont nagyon kidolgozott és egyedi.

2013. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ok

Köszi

2013. aug. 15. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:

A d.gray man szerintem az egyik legjobb ilyen shounen bár elég sötét világot tár a nézõ elé.

De inkább a mangát ajánlom, egyrészt sokkal kidolgozottabb másrészrõl az anime a legizgalmasabb résznél ér véget

2013. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A D.gray man-t már láttam egész jó. Kár hogy nincs folytatása..
2013. aug. 16. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!