Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Menjek MondoConra vagy ne?

Menjek MondoConra vagy ne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nincs kivel mennem az őszi Conra és nem tudom, hogy egyedül megéri-e kimenni rá, főleg úgy, hogy a jegy sem lesz valami olcsó, ráadásul két napról van szó. És ahhoz meg nincs kedvem, hogy megveszem a jegyet, ott lézengek egyedül pár órát, nem történik semmi érdekes, azután hazajövök. Szóval mit csináljak? Próbáljak meg ott a helyszínen barátkozni? Vagy inkább hagyjam az egészet? Vagy mi legyen?

2014. szept. 24. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne.
2014. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Válassz ki valamelyik versenyt, vegyél részt rajta, és közben keress valakit, aki szintén egyedl van, és hozzá csapódhatsz.

De a te döntésed

2014. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Neten egy csomó helyen találhatsz olyanokat akikkel mehetnél. Ha csak ez a gond akkor keress valakit aki szintén egyedül menne, bőven van ilyen. Én mondjuk pont egyedül szeretek conra járni. Van ott bőven program, nem lehet unatkozni.
2014. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A conon nagyon könnyű barátkozni, a múltkor hozzánk is random odacsapódott egy lány, aki egyedül maradt. Egyébként pl. facebookon van külön mondocon csoport, ott ahogy láttam, többen is mennek egyedül. De ha ott kiírsz egy postot, hogy csapódnál valakihez, biztos lesz, aki rádír! :)
2014. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Barátkozni semmivel sem könnyebb, mint amúgy, legalábbis nekem sosem ment. Viszont a versenyek. Most kettővel szemezek, a DDR kezdő kategóriával, valamint a zenekvízzel. :) Utóbbihoz ha kipróbálnád magad az előző conok zenekvízei feladatlappal, zenékkel és természetesen a megoldásokkal mind fellelhetők a neten :)
2014. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Èn mindig 2-3 baràttal.megyek conra,de haza ùgy jövök,hogy szereztem legalàbb 10-20 ùj baràtot. Szerintem megéri kimenni
2014. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Aki írta, hogy a mondoconos facebook eseménynél próbálkozz, õ jól mondta.Mikor elöször(és utoljára) volt úgy, hogy egyedül mennék conra(haverom visszamondta, mikor már megvolt a jegyem) megkérdeztem facen, hogy megy-e valaki a lakóhelyemrõl.Rám is írt valaki és a vonatra már egy 6 fõs társaság tagjaként szálltam föl.

Ezt mindenképp próbáld meg, és ha nem ír senki és úgy gondolod, hogy ott nincs kedved idegenekhez odamenni, akkor ne menj el.

2014. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt had kérdezzem már meg, hogy hány évesek vagytok, hogy MondoConra jártok? - Nem feltételezek semmit, csak kíváncsi vagyok hány évesek járnak ilyen animés programokra :)
2014. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23L :)
2014. szept. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nekem ez pont 18.szülinapi ajàndék kicsit megelòlegezve és làny vagyok.:)
2014. szept. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!