Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy partyn hogy menjek oda...

Egy partyn hogy menjek oda egy lányhoz? Mitvel tudnám megszólítani?

Figyelt kérdés
Van valami jó szövegetek vagy ötletetek-
2014. júl. 31. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokat gondolkodtam, de szerintem az a legjobb, ha csak lazán odatáncolsz, táncolsz vele és ha nem küld el vagy fordít hátat, akkor lassan a derekára teheted a kezét.


Vagy egy másik: Kinézel egy lányt, vagy 2 lányt akik együtt jöttek, de nem táncolnak csak állnak, odamész és táncra invitálod őket vagy egy italra és beszélgetsz velük, hogy "hogy-hogy ilyen magányosan?" vagy ehhez hasonló :)


21/F

2014. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mizu, vidéki vagy?
2014. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
odamész egy lányhoz aki egyedül van megkérdezed tőle hogy egyedül van-e ha azt mondja nem akkor kérd meg hogy táncoljatok. Aztán kérdezd meg a nevét és hogy dolgozik-e aztán meg már minden jön magától. Sok sikert
2014. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!