Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Mew Mew (Vadmacska...

Tokyo Mew Mew (Vadmacska kommandó. ) Szerintetek ki illik jobban Ichigohoz (Zoey-hoz)? Kisshu (Dren), Aoyama (Márk) vagy Shirogane (Elliot)?

Figyelt kérdés
Én személy szerint Kisshu-t szeretem a legjobban a 3 közül, ti hogy vagytok ezzel?:D

2014. szept. 29. 20:17
 1/10 anonim válasza:
100%
Elliot vagy Kisshu. De az idióta Márkot választotta.
2014. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elliot *-* Teljesen a fanja voltam anno. A választása pedig olyan mély csalódásként ért, ahogy semmi még egy ilyen anime páros helyzetben. XD

Kisshu annyira sztem nem illett hozzá, de inkább ő ha már nem Elliot. De ahogy az előttem szóló is írta azt az idiótát választotta -.-

2014. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Elliot jött be a fiú szereplők közül, ettől függetlenül ti láttátok egyáltalán VÉGIG a Tokyo Mew- Mew-t? Mind az 52 részt? Vagy csak a magyar szinkronos 26-ot? Mert ha láttátok mindet, akkor érthetőnek kell lennie, hogy miért Márk lett a párja.
2014. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én láttam, bár már nagyon nem most volt... de ettől függetlenül arra még jól emlékszem, hogy eléggé nagyot csalódtam benne. :)
2014. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát valljuk be, azért nem ez az évszázad animéje, vannak sokkal jobbak a műfajában... más kérdés, hogy nem magyarul.
2014. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zoey majdnem totál össze is omlik lelkileg mikor szembesülnie kellett azzal a ténnyel hogy Márk az űrlények főgonosza, a nagykékség, s elég nagy bajba is keverte magát Zoey vakon, Elliot pedig megmentette őt, de Zoey még így se figyelt fel rá. A csaj tényleg totál vakon bele volt zűgva Márkba.
2015. jan. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 farkas mirabel róza válasza:
szerintem Dren illik hozzá, de ő mr. idiótaságot választotta....
2015. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dragon girl válasza:
Szerintem Dren (Kisshu) sokkal jobban illik hozzá mint Márk(Aoyama). Én Zoey (Ichigo) helyében már rég Drent választottam volna :D
2015. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez számomra nem kérdés.Dren(Kisshu) :) Dren és Zoey olyan kis aranyosak lennének. <3 <3 :) Akármilyen gonosznak is látszik.Valójában Drennek az igazi célja az volt hogy megszerezze Zoeyt.(Nem a föld megszerzése)Nem látszott rajta de akkor is.Meg oké párszor meg akarta ölni Zoeyt de mindig rájött hogy szereti és inkább távozott a helyszínről.És amúgy meg Dren sokkal többször csókolta meg Zoeyt mint Márk.És Dren sokkal többet tett Zoeyért.Sőt még a végén meg is halt érte.(Késöbb feltámadt)Csak azt nem értem hogy miért mentek el az űrmanók.És még csak el se köszöntek a vadmacsoktól,csak Dren aki megköszönte Zoeynak hogy megmentette.(Annyit sírtam rajta hogy naggyon sokat)Simán bevehették volna a csapatba.És együt harcolhattak volna mert a végén Elliot és Wehsli azt mondta hogy újra harcolniuk kell.
2016. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jaaaaaj.Valamit kifelejtettem.És hát Kikki és Tarbi.Olyan naggyon cukik együtt. :D <3 <3 Főleg amikor megölelik egymást vagy Tarbi megmenti Kikkit vagy amikor a végén Kikki sír Tarbiért.NAGGYON ÉDES KIS PÁROST ALKOTNAK!!!:D :D <3 <3
2016. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!