Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Új animét tudtok ajánlani?

Új animét tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Az új alatt azt értem, hogy most megjelenő illetve pár részes animékről beszélek. Olyanok amiknek már vége van nem érdekel.

Én össze gyüjtöttem párat, ezek közül melyik jöhet szóba?


Amagi Brilliant Park, Ai Tenchi Muyo!, Cross Ange: Tenshi to Ryuu no Rondo, Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken, Denki-gai no Honya-san, Donten ni Warau, Fate/stay night, Garo: Honoo no Kokuin, World Trigger,


Sajnos nem tudom, hogy ezek közül melyik anime milyen stílusba tartozik, legyetek szivesek az általatok ajánlott anime után oda írni, hogy milyen stílusú, köszi.

Illetve tudom Tokyo Ghoul király anime, láttam. Akame Ga Kill szintén király anime, nézem. Sword art online II nem egy rosz anime, azt is nézem :)



2014. okt. 7. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
inou battle wa nichijou-kei no naka de Jónak hangzik
2014. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!