Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Nektek van olyan...

Animések! Nektek van olyan kedvenc anime sorozatotok, amiért szinte fanatikusan "rajongtok"? Ha igen, melyik és miért?

Figyelt kérdés
nemet/kort írjatok pls :D

2014. okt. 17. 21:34
1 2
 11/20 anonim válasza:

blue exorcist, sword art online, magi, gosic, d. gray man

21/L

2014. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

a fanatikus talán túlzás, de nagyon imádom a K projectet, mivel gyönyörű a grafikája, érdekes a története és Saruhiko Fushimi :D

emellett nagyon szeretem még:

-a Kuroshitsujit (nem tudom miért, mivel még csak egyet sem értek az általa képviselt világnézettel)

-a Pandora Hearts-öt

-a Tokyo ghoult (azt se tudom miért, mert néha úgy ki tudnak akasztani, de mégis mindig rákattintok a következő részre)

- az Inuyashát, bár még nem végeztem vele, csak a mangával és azt hiszem ennyi :)

L/16

2015. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok: kifelejtettem a Hetaliát, ami egy akkora ökörség, hogy néha majdnem leestem a székről a röhögéstől :D
2015. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Gintama!
2015. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Riley Grove ***** válasza:

Code Geass

Steins;Gate

2015. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

From the New world


Code Geass


Monogatari (vicces, karakterek is tetszenek, és még mindig jönnek ki részek a LN-ek alapján)


Durarara!!! (tetszik, hogy mindig a végére áll össze a kép a sok karakter döntéseiből és cselekményéből, és még elég sok novel van ami adaptálásra vár :) )


Tokyo Ghoul - manga - szerintem jelenleg futó legjobb manga

2015. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 21/F
2015. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Naruto, mert szerintem a sok harc es a fantazia vilag mogott nagyon sok tanulsag van! Megmutatja egy gyerek eletet akibe egy demon van zarva...mindenki kikozositi de ratalal a barataira es boldog tud lenni mert talalt olyan embereket akiert az eletet is odaadna es ez forditva is igy van! Aztan lesz egy csomo kuldetesuk meg minden sok bonyodalom, orom, szomorusag stb.....
2016. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A Gintama. Egyszerűen mindent szeretek benne, a humorát, a karaktereit, a harcokat, a történetét (ami hol van, hol nincs)... Szerintem egy zseniális sorozat, az egyik legjobb anime, amit láttam.

18/L

2016. ápr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Fanatikusnak nem jellemezném magam, de amiket személy szerint nagyon kedvelek, az a:

- Naruto/Naruto Shippuuden: akciódús, kedvelhető karakterek, drámai jelenetekkel is meg van bombázva, nem mellesleg sok TANULSÁGGAL, ami nagyon értékelendő egy animében. Van, amikor nagyon kiakaszt a sok filler miatt, ami miatt lassan halad a story, de én amennyire kedvelem a műt, még azokat is végignézem. xD

- Death Note: ez az anime annyira intelligens, hogy még én se tudom ennél jobban demonstrálni xD elgondolkodtató, ezt is szintén tanulsággal lehet jellemezni, és egyszerűen túl jó Light logikája lol

- Sword Art Online: remek grafikájú, remek történettel, kedvelhető karakterekkel (Kirito-ért egyszerűen odavagyok), akciódús, saját magadat is beleképzelheted a SAO világba, ami még élvezetesebb lesz ezáltal :)

Nos, számomra ezek

2016. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!