Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Black Butler (Kuroshitsuji)...

A Black Butler (Kuroshitsuji) című anime most hogy áll az évadokkal? Hány évad van eddig? Ezek hány részesek? És a mangának hány kötete van?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:

mangát nem tudom, anime:


Kuroshitsuji 24 rész

Kuroshitsuji II 12 rész

Kuroshitsuji: Book of Circus 10 rész

2014. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 3 évad stimmel, viszont ha a mangával hasonlítjuk össze, az első évad 15. részéig mangahű, utána "anime original". Ez egy szép szó arra, hogy filler az egész, mint pl. Soul Eater vége. A 2. évad teljesen kitaláció, azaz nem mangafejezeteket dolgoz fel (nem is néztem meg). A Book of Circus, azaz a 3. évad viszont az 1., bevezető részt tekintve mangahű, és teljesen meg vagyok elégedve vele. A manga amúgy 100 fejezet körül jár, a kötetszámot nem tudom.
2014. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva startol a 4.évad.Azt hiszem 25.-én.
2014. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, bár a "4. évad" formátuma: OVA, tehát nem rendes tévés anime lesz, ezért óvatosabban kezelném ezt a kifejezést. Hiszen sok más egyéb OVA és Special is megjelent már. Bár az meg a másik, hogy ez is mangahű lesz az ígéretek szerint. Majd kiderül.
2014. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!