Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » BLEACH FANOK! Szerintetek ki...

BLEACH FANOK! Szerintetek ki illene jobban Ichigo mellé?

Figyelt kérdés

Tudom nem egy romantikus a anime :D, de kit látnátok szívesen Ichigo oldalán Rukiát vagy Orihimét, vagy esetleg másvalakit?

Én Rukia fan vagyok, meg valahogy jobban összeillenének, állandóan civakodnak :D stb. + kellene a hülyegyerek mellé egy erős határozott nő :D

vagy ha nem Rukia akkor talán még Riruka (fullbringes csajszi).

Ti nem hiányoltok egy kis szerelmi szálat az animéből?

Kiket látnátok még együtt? Én Ishida + Nemut :D.



2014. okt. 24. 09:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
utolsó, te nagyon vicces vagy. jót nevettem :D
2014. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#8-as am tényleg Tatsuki is illene Ichigogoz :)

#10-es XD sírok :DDDDD


Sajnos Tite Kubo egyszer azt nyilatkozta nem szeretne egy romantikus shonent belőlle...

bár ki tudja, nem sokára vége a mangának és megtudjuk.

2014. nov. 1. 13:11
 13/15 anonim ***** válasza:

Ugye?

Tatsuki nem szerepelt sokat, de amikor igen, akkor megszerettem.

Rukia.. Rukiát csak azért írják sokan, mert az elején minden ichigoról+rukiáról szólt + pár lidércről.

Szerintem tökéletes páros lenne.

2014. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Senkit. Miért kell minden áron szerelmi szálat belevinni egy shonen történetbe? Mondjuk most már kb annyiból áll egy rész, hogy hülyére verik egymást, próbálnak belesulykolni valami mondanivalót, aztán kész, a következő részben majd talán lesz valami, de épp ez az, amiért ez egy shonen és nem egy seinen, amibe lenne értelme bele vinni valami romantikát, mert annak a célközönségbe értené és értékelné, de csak azért, hogy a fan táborokat kielégítsék azzal, hogy beleerőltetik a szerelmi szálat valamibe, aminek rohadtul semmi keresnivalója sincs abban az adott műfajban teljesen felesleges. Ilyenkor jön az, hogy a rajongók írják a történetet azáltal, hogy nyomást gyakorolnak a szerzőre. A Dallasban is Bobby azért tért vissza, mert a nézők elégedetlenek voltak és annál semmi se minősít jobban egy írót, minthogy enged a saját szuverén stílusából csak azért, hogy kielégítse a rajongóit. Geroge Martin pl leszarja, hogy a rajongói melyik karaktert szeretik, ő megöli őket, ha úgy hozza a kedve és épp ezért egy rohadt sikeres író és co-producer.
2014. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hichigo x Orihime

Ichigo x Yoruichi

Rukia x Renji

Orihime x Grimmjow

Orihime x Ulquiorra


SPOILER

Akik ezekből össze fognak jönni..:



Ichigo x Orihime

Renji x Rukia

2020. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!