Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket ajánlanátok?

Milyen animéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Amiket láttam: Angel Beats!, Shiki, Death Note, Clannad, Clannad: After Story, No Game No Life, Naruto, Naruto Shippuuden, Free!, Free! Eternal Summer, Mirai Nikki, Kuroshitsuji, Ouran Highschool Host Club, No.6, Sket Dance, Kamisama Hajimemashita, Sword Art Online, Darker Than Black... Szóval mint említettem az hogy milyen animéket ajánlanátok még? A műfaj lényegtelen, olyat írjatok ami nektek tetszett. Ja és ha leírnátok röviden hogy kb. miről szól azt megköszönném! ^^

2014. okt. 24. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Code Geass. Nagy kedvencem és mindenkinek állandóan ajánlgatom:) Olyan mint a Death Note, egy zseniális főszereplő különleges képességet kap, és megpróbálja átformálni a világot. Csak a "sakkjátszma" mellett vannak benne hatalmas robotok meg csaták meg ilyenek is.
2014. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

SAO 2 -most fut, elterjedtek az online játékok és most van egy aszem GGO nevű amiben egy Death Gun nevű gonosz embereket tud ölni mint az egyben, nem csak Kirito a főszereplő hanem egy Sniperes csajszi is, Sinon. (mondern fegyveres harcok)

Darker than Black - remélem láttad a 4 OVA-t és a 2. évadot! :D

Another - + 1 OVA, végsőbállomás feeling röviden

Tokyo Ghoul - (egy hétköznapi visszahúzodó srác, egy ghoul (emberevő, emberfeletti erejű) lénnyé változik egy baleset folytán... és azt mutatja be hogy "képes" könyörtelen, gyilkos, ghoul énjét leküzdeni no spoiler! :DD NAGYON AJÁNLOM nagyon DURVÁN LETT VÉGE és januárban folytatás!!

Btooom! - több tucat ember egy lakatlan szigeten és bombákkal egymás kel megölniük, hogy kijussanak

Elfen Lied - rasszizmus, kirekesztetség, üldözött ség témákat boncolgatja, egy Lucy nevű lény megszökik egy kutatóbázisról és egy unokatestvér pár befogadja (a lánynak két énje van, kegyetlen gyilkos, és kb. 8 éves szintű gyerek) és a kutatók vadásznak rá.

Attack on Titan - az emberiség óriási falak mögé rejtőzött az emberevő (több méteres) óriások miatt, de a falak nem tartanak örökké...

Painbow (nevelőintézetes) 6 fiatal (az ötvenes években játszódik) megpróbálja tulélni a "könyörtelen börtönt" és ezekutáni elhelyezkedésüket az életben (szinte meg is történhetett az egész).

Higschool of The Dead - zombik, túlélés, tinik, ecchi, dráma, vígjáték egyben

Kore wa Zombie desu ka? - nagyon vicces, én sírtam rajta :D a nevetéstől, de van amikor drámai, van egy srác aki egy "fapados" zombi, a gyilkosát keresi aki még amikor ember vol megölte, hozzácsapódik még egy vámpírninja, vér loli + láncfűrész xd, és egy nekromanta csaj aki átváltoztatta egy zombivá a főhőst.

hát remélem segítettem :)

2014. okt. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Javítok: Rainbow: Nisha Rokubou no

Shichinin

2014. okt. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tokyo Ghoul - Ritkán mondok ilyet, de szerintem sokkal nagyobb élmény, ha a mangát előbb olvassa az ember, bár simán megnézni se rossz, mert legalább nem tudod, mi lesz és nem sírsz... annyira. :D

Zankyou no Terror - két zseni tizenéves terrorista csoportot alkotva száll szembe a rendőrséggel, kicsit Death Note feeling, de nem annyira őrültek, mint Light.

Attack on Titan - 3-as jól leírta, hozzátenném hogy szerethető, sokoldalú karakterek, izgalmas történet, gyönyörű kivitelezés.

Haikyuu!! - röplabdás, de a kedvenc sportanimém, pedig azt hittem a Free!-t nem fogják überelni.

Kuroko no Basket - szintén sport, kosárlabda. Egy "csodacsapat" tagjai külön középiskolákba mennek és így egymással is lehetőségük van megküzdeni.

2014. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ^^ még nyugodtan írhattok ha eszetekbe jut valami, bár ezzel elleszek egy darabig
2014. okt. 25. 13:49
 6/8 Nirata ***** válasza:

-Zankyou No Terror

-Ao Haru Ride

-Kuroko no Basuke

-Fullmetal Alchemist Brotherhood

-Zetsuen no Tempest

2014. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Highschool DxD

Highschool of the Dead

Nana

Lovely Complex

Bleach

Fullmetal Alchemist

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Full Metal Panic!

Yu Yu Hakusho

Bújj bújj szellem

Hellsing

Hellsing Ultimate

Hellsing Ultimate Ova

To Love Ru

To Love Ru Darkness Ova

Akame ga kill!

Attack on Titan

Conan, a detektív

Dragonball GT

DragonBall Z

D.Gray-man

X-men anime

Wolverine

Most hirtelen ennyi jutott az eszembe :) Jó szórakozást! :)

2014. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!