Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok (őszintén) a...

Mamacsom kérdése:

Mit gondoltok (őszintén) a Junjou Romantica című yaoi animéről?

Figyelt kérdés

hasonlít a sekaiichi hatsukoi-ra? még egyiket sem láttam, de kíváncsi lennék, mert sokan mondták, hogy jó..meg minden, de még nem nagyon néztem ilyen típusú animéket...

UI: pozitív és negatív kritikákat+véleményeket is elfogadok..^^



2014. okt. 25. 22:29
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a legeslegaranyosabb yaoi anime. Én konkrét ezzel kezdtem yaoista pályafutásomat. Nem egybõl egymásnak esnek aztán hadd szóljon hanem szépen alakul ki a story ér jóval erotikusabb egy szimpla csók mint egy hard yaoiban egy csoportos cumi.
2014. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fufu:3 Jónak hangzik^^ És mindkettő ilyen jó?

Csak mert elég sokan elítélik a yaoisokat.. és volt ismerősöm (úgyszintén animés) aki azt mondta hogy ez undorító..mindegy..:d

egyedül ilyen yaoi-ból csak a love stge-t láttam, az nagyon tetszett!^^ De megnézem mindkettőt, köszi, ment a zöld kéz!^^

2014. okt. 26. 00:04
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A yaoi undorító, mondom ezt fiú létemre.
2014. okt. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
aki homokos az menjen az annyába vissza hátha jobbat dob a gép(fúúúúúúúúúúúúúj)
2014. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd ki!! Egy nagyon aranyos anime, annyira édesek a szereplők! És egyáltalán nem olyan mint egy tipikus yaoi, ebben egy nagyon jó történet van, a szereplők csak szép lassan szeretik meg egyre jobban egymást. Én nagyon szeretem, már többször is végignéztem :)
2014. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is rendkívül aranyos. A mangához képest kispórolták belőle a legjobb jeleneteket, de így még az is nyugodtan megnézheti, akit (igazi yaoi animéknél) felkavarna egy kis akció. :D
2014. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nagyszerű. Imádom, ez volt az első amit láttam. (Atóta sokat elfogyasztottam ám.)
2014. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!