Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok erről a színészr...

Mit gondoltok erről a színészről? Első benyomásotok róla?

Figyelt kérdés

Link itt, kort, nemet feltüntetve a válaszokat, ha kérhetem:

[link]


2014. okt. 6. 15:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs véleménye?
2014. okt. 6. 16:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem már ránézésre sem szimpatikus...már sokat hallottam róla, de engem nem győzött meg...


19/L

2014. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyelőre csak a Sherlockban láttam, de amit ott művelt, az zseniális volt:D. Remélem még visszatér (legalábbis ezt sejtetik).

Egy interjút régebben láttam vele, abban szimpatikusnak tűnt, de az csak egy interjú, szóval...de semmiképp sem antipatikus, kíváncsi lennék rá egy olyan drámai szerepben, ahol ő a "jófiú" vagy az áldozat.

23/N

2014. okt. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
még nem láttam vele filmet, de ránézésre jó színész lehet! külsőre viszont nem igazán jön be
2014. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aki nézne vele filmet itt találhat, amiben ebből ő az áldozat az a The Town, romantikus vígjáték pedig a Little White Lie

[link]



Köszönöm a véleményeket!

2014. nov. 21. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!