Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto manga? (Spoiler veszély)

Naruto manga? (Spoiler veszély)

Figyelt kérdés
Most yamatoval mivan szerintetek???? Gonosz lett vagy mi mert sztem a 700. részben amikor sasuke visszafordul vmelyik fában tuti yamato követi vagy vmi ilyesmi. Szerintetek?? (Nagyon idegesít+kiváncsi vagyok mi lesz ebből :D)

2014. nov. 7. 02:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Yamatót csak Kabuto és Obito használták a Zetsuk felerősítéséhez. A 699. fejezetben láthatod,hogy ő is áldozatául esett a tsukuyominak. Nem hiszem,h gonosz lenne, mert eddig egyáltalán nem volt az. Az lehet,h követi Sasukét,h szemmel tartsa, de sztem valószínűbb,h Sasuke csak paranoiás lett.
2014. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a 700. részben akkor benne lenne nem?? Mondjuk ott amikor kakashi meg guy beszélnek :D sztem madara éledt ujjá benne vagy nemtom de amikor a 699. részben előbujt a szemese állt jól :p
2014. nov. 7. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Senkinek sem "állt jól a szeme" mikor aktiválódott a tsukuyomi. Meg pl. Karin sem volt benne a 700.fejezetben sokakkal együtt.
2014. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semmi sem lesz. ez volt az utolsó rész...
2014. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó része a Narutónak, igen, de tavasszal lesz egy új manga, ami az új generációról fog szólni.
2014. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De az új generáció milyen hosszú/hány rész lesz vagy ezt még nemtudni??

A végét eléggé összecsapta kishi nem?? :D

2014. nov. 7. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Még el se kezdődött,honnan tudná bárki is h milyen hosszú lesz? Gondolom azt is majd addig húzzák amíg lehet. De azt nem Kishi fogja csinálni.
2014. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az új generációs rész kb 50 fejezet hosszú lesz más szóval inkább valami Spin-off manga szerűség lesz!
2014. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!