Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok a Naruto manga...

Mit szóltok a Naruto manga 700. részéhez (SPOILER)?

Figyelt kérdés
Meg vagytok elégedve vele? Mit szóltok a sok szerelmi románchoz és a gyerekekhez?

2014. nov. 6. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
2015-ben jön az új naruto, az új generációval, egy mini szériában. Ott majd minden jobban kilesz fejtve... :)
2014. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Komolyan???

De király :)

Manga is vagy csak anime?

2014. nov. 6. 16:25
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ha jól értelmeztem a mangát, akkor Hinata Narutóval jött össze és két gyerekük lett. Mindkettőnek lesz Byakuganja, vagy csak a kislánynak?
2014. nov. 6. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyik képen úgy néz ki,h a fiúnak kék szeme van, egy másik képen meg szürkés, szal kitudja. És igen lesz egy új manga a gyerekekről, de sztem nagyon szar lesz. Elég ha megnézed a 700. fejezetet. Felhőkarcolók Konohában, laptop Narutónak, idióta nevek a gyerekeknek, szar új dizájn...
2014. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
komolyan hogy vehették narutonak a haját?? szinte ez volt az egyik rá legjellemzőbb dolog! nem hiszem el!!! és én egy akció animét kezdtem el még régen nézni egy kis humorral, és nem azért hogy aztán végül minden a szerelemről szóljon! a legjobb az lenne, ha többféle befejezést is írt volna a készítője. szerintem Narutonak és Sasukénak meg kellett volna halniuk az egymás elleni csatában, tökéletes drámai befejezés lett volna, és nem is tudhatták volna tovább rontani.
2014. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlenül szar vége lett pedig szerettem. Tipikus nyálas fangirlök álma típusú kiszámítható vég.
2014. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok: 6.válaszó, nem is tudnék ennél jobban egyetérteni! tökéletesen megfogalmaztad a helyzetet! az elég sz*r helyzetet...
2014. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs problémám a végével, csak 1 fejezet kevés lezárásnak szerintem!

Én legalább 5 fejezetben csináltam volna meg a végét!

2014. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett a vége, sajnálom, hogy vége lett, Szöcskére még kíváncsi lettem volna jobban, de hát majd a filmben :D

Engem nem zavartak a felhőkarcolók, hisz kb 15 éve béke van, a fejlődésre koncentrálhattak végre, meg ugyebár Amegakureban is megtalálhatóak voltak a felhőkarcolók, a laptop meg jelentéktelen, mintha nartoék idejében nem lett volna számítógép xD De össz egészségében tetszett, mert nem igazán az akció volt benne a lényeg, de azért az se volt rossz :D

2014. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én csalódtam benne. Mondjuk már sokkal korábban elkezdődött ez a csalódás nálam, így a vége meg sem lepett annyira.

Egyáltalán nem tetszik ez az összepárosítgatás. Sakura-Sasuke-t meg egyenesen furcsállom, valahogy Sasuke karakterét egyáltalán nem tudom elfogadni (egyik pillanatban még ki akarom nyírni a másikat, aztán meg nevetgélek vele, mintha mi sem történt volna). Sajnálom Sakurát. A gyerekekkel nincs bajom, és ha írni fognak róluk valami történetet biztos el fogom olvasni. Bár ha az író ugyanaz lesz, ki tudja jó lesz-e.

Ami nem tetszett még: a háttérben a felhőkarcolók, miközben a régi Konoha meg ugyanúgy van. Furi. Kicsit túl gyors a fejlődés pedig nem is olyan sok év telt el az utolsó rész után. Nem is az a baj, hogy felhőkarcoló van, csak hogy rengeteg van és ki lakik benne egyáltalán. Furcsa.

Egyedül talán a One Piece jel tetszett. :) Kicsit meglepődtem mikor észrevettem, de aztán láttam Oda is rajzolt a One Piece része elejére Naruto utalásokat, így búcsúzva a Naruto-tól. Tiszta menő. :)

2014. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!