Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan animét mondani,...

Tudnátok olyan animét mondani, amiben jelentős karakterfejlődés van?

Figyelt kérdés

Lehet pozitív, vagy negatív karakterfejlődés is, mindkettőre vevő vagyok. :)

Ilyesmire gondolok amúgy, mint a Tokyo Kushu-ban Kaneki, vagy a Guilty Crown-ban Shu.

Jó sok animét láttam már, szóval csak kreatívan. :D



2014. nov. 9. 15:43
1 2
 1/11 Firedoom ***** válasza:
Hat a gcben a legjobban, de van meg a Freezing meg a Shakugan no Shana is.
2014. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Death Note, Tokyo Ghoul, Black Lagoon
2014. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez a Freezing nekem túl tömve van ecchi-vel (lány vagyok, bocsi :D), de a Shakugan no Shana-t már rég terveztem megnézni, szóval most lehet, hogy előrébb hozom a dolgot. :)


2: A Tokyo Ghoul-t említettem a kérdésben is (Tokyo Kushu, ugyanaz), de azért köszönöm. A Death Note-t láttam, a Black Lagoon érdekesen hangzik, szemezgettem már ezzel is. Felírom a többi mellé. :)

2014. nov. 10. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Higschool of The Dead - spoiler* Saeko eleve egy beteg állat <3 :D

nem olyan sok benne az ecchi.

2014. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Firedoom ***** válasza:

Hat nem tudok lanykent kondolkozni, de megmondom: a Freezingben "annyira" nem volt sok ecchi :D

Mindenesetre a Shanat megeri megnezni, ecchi abban is van, de inkabb ilyen szerelmes storyja van.

2014. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Bocsi. Nagy valószínűséggel láttad, de Fullmetal Alchemist Brotherhood. Nem tudom, hogy lenne e benne hatalmas karakterfejlődés (nem láttam). De mindenhol azt írják megéri.
2014. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

H.O.T.D. megvolt, bár az inkább őrültséggel van tele, mint karakterfejlődéssel. :D


Uccsó: a Brotherhood-dal beletrafáltál, mert még nem láttam. :D Olyan rég tervben van már, csak sosincs rá időm, mert ugye hosszabb anime az átlagnál, én meg szeretném egyben végignézni, és nem szüneteltetni napokon át, ha esetleg dolgom van.

(És így jobban visszagondolva, merem én még magam nagy animésnek nevezni úgy, hogy nem láttam a BH-t? xD) Na de mindenképp tervben van ez is, és amint tudom, elkezdem. :)

2014. nov. 12. 00:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Code Geass, Zetsuen no Tempest (talan), Psycho-Pass, Steins:Gate, Tokyo Ravens..


Nezz bele ezekbe.. Remelem tudtam segiteni

2014. nov. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Steins;Gate(nagy hiba, ha még nem láttad), Tengen Toppa Gurren Lagann
2014. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

CG, ZnT, Psycho-Pass, Steins;Gate megvoltak, mondjuk a Steins;Gate-ben nem tapasztaltam karakterfejlődést, szerintem mindenki olyan maradt, amilyen mindig is volt. Most ezt persze nem negatív kritikaként mondom, mert amúgy a kedvenc animém. :)

A Gurren-Lagann-t meg a Tokyo Ravens-t viszont még nem láttam, de érdekesnek tűnnek. Felírva. :)

2014. nov. 12. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!