Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan-ban melyik...

Attack on Titan-ban melyik részekben vannak Epick jelenetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy montázs videót készíteni, csak hát nem tudom pontoson, hogy hanyadik részekben van epick jelenet. Ha bárki tudná annak nagyon örülnék ha felsorolna egy 5 részt amiben tudja, hogy van jó rész. Köszi.

2014. nov. 11. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek mi az "epic". Részeket nem kezdek el keresni. Pl. mikor Reiner kivágja magát a nőstény titán markából, vagy az elején mikor a semmiből megjelenik a kolosszális és benéz a fal fölött, vagy ezután a páncélos átszakítja a kaput, vagy mikor Eren titánná változik.
2014. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sztoriba nagyából én is tudom, hogy hol vannak a jó részek, csak hát nem szeretném az összes epizódot letölteni és utólag válogatni, hanem max egy 5-6 részt töltenék le. Ezért szeretném tudni, hogy melyik részt érdemes letölteni...
2014. nov. 11. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó részben pl. amikor Eren melkasát átszúrja egy gerenda (talán) és kihúzza magából és átvátozik. (ez a kedvencem *_* :D)
2014. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor pl. megkeresed vhol a részek leírását, ott a google, wikipédia, vagy attackontitan.wikia.com
2014. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-24

amúgy nekem az egyik kedvencem az openingbe van, amikor a kis kütyüjükkel egyszerre "felrepülnek" a háztetők fölé.

2014. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lilike34 válasza:
A mangában is vannak nagyon epic jelenetek.tehetnel a videoba kepeket, am az elso reszben mikor eren anyat megeszik, az utolso reszben amikor egy kis vakolat lejon a falrol es ott azaz orias
2014. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!