Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor lesz már végre egy...

Mikor lesz már végre egy újabb nagyon hosszú anime?

Figyelt kérdés

mint például: Naruto, Fairy Tail, Bleach és One Piece

Ti tudtok valamit?



2014. nov. 30. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem tudom, nézz körül pl. myanimelist.net-en, ott elég sok mindenről értesülhetsz.

és addig is nézhetsz régi hosszúakat, ha ezeket még nem láttad. :D

InuYasha 167, D.Gray-man 103 részes.

Yu Yu Hakusho 112. Candy Candy 115, régi Bishoujo Senshi Sailor Moon pedig 46 + 43 + 38 + 39 + 34 részből áll.

2014. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Toriko, yu yu hakuso, Dragon Ball elég hosszú, Slayers, inuyasha nem tudom láttad e ezeket. Detective Conan
2014. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A felhasználó ***** válasza:
2014. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bleach manga még kb. 1 év. Elvileg jövőre kezdik az animét amiben ha lesznek fillérek akkor pár év múlva.
2014. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a Detective Conan kb. a 700. részénél tart, vagy ez nem számít annak? :D
2014. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

most nem az volt akérdés, hogy tudtok e mondani hosszú animéket, hanem az, hogy mikor lesz újabb. :D

de se gáz néha én is elkalandozom válaszadás terén :D

2014. dec. 1. 18:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem tudni, mivel a sikeresekből lesz hosszú, mert azoknál éri meg több évadot is készíteni.
2014. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tippelnem kéne Log Horizon hosszú lesz.
2014. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg talán Kuroko no Basket [link] nézd át
2014. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem srácok ti félreértettétek a kérdezőt. Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező nem úgy érti a hosszú animét, hogy három négy évadot kiadnak belőle, hanem hogy folyamatosan megy, hetente jön belőle ki új rész és nem állnak meg 12/24 epizódnál. Ezért írta példának a Naruto-t, Bleach-et stb.

Ha igazam van és ilyen animéket keresel akkor el kell, hogy szomorítsalak. Sajnos jelenleg/közeljövőbe nem fognak hosszú animét indítani. Nemrégiben ért véget a Hunter X Hunter (azt 2011 ben kezdték) asszem 140 részes. Azt valószinűleg, egy-két éven belül fojtatják mivel a manga folyamatosan halad előre a sztoriba. Aztán a Naruto (manga) most fejeződött be szóval az anime is befejeződik egy éven belül, nagy valószinűséggel. Ami azt jelenti, hogy Naruto befejezésekor (elvileg) fojtatni fogják a Bleach-et. Aztán a Fairy Tail-nek van egy 2014-es kiadása (nem tudom, hogy azt nézed e, az eredeti Fairy Tail-t látnod kell, hogy a mostani 2014-est értsed)Az most egy 30 epizódnál van, és szerintem százig meg sem állnak.

Ha nem tudtam semmi kielégítő info-t adni kkor sajnálom, én csak ezekről tudok.

Pluszba ha mégis én értelmeztem rosszul a kérdésedet és olyan több évados animéket kresele akkor: Tokyo Ghoul (Kedvenc animém) második évadja jön januárba, Attack on Titan második évadja jön márciusba, Kuroko No Basket harmadik évadja jön januárba, Fate/Zero folytatása vagy második évadja ahogy tetszik az most vetítés alatt van Fate/Stay Night címen.

Hát ja, remélem segítettem :)

2014. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!