Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Segítene valaki a Gosickkal...

Segítene valaki a Gosickkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az alkimistás és a Coco királynős részt kéne elmagyarázni

mert nem értettem. Előre is köszönöm!



2014. dec. 1. 17:56
 1/4 anonim válasza:
Az alkimistás résznél az a lényeg, hogy volt ez az ember aki a legendák szerint alkimista volt, és tudott varázsolni egy vörös kő segítségével, mint pl aranyat tudott készíteni vagy örök fiatalságot, vagy a fehér rózsát kékké változtatta. A királynő ezek miatt a bizalmába engette, de a király félt tőle, és a fiukat is megölte, ezért a király lenyilaztatta, ám ő a legenda szerint ezt fúlélte és eltűnt. Úgy fudott aranyat csinálni, hogy még az aranyláz idején ( ha jól tudom ez a felfedezések idején volt) a gyarmatokból afrikából hozattak aranyat, és az afrikaiakat akik tudtak róla, mivel ezt titokban csinálták, megölték, ám ő is afrikai volt, de túlélte, ezért tudta h hova rejtették az aranyat. Mivel el kellett rejtenie a bőrszínét maszkot viselt, ám a memoárjában azt írta h az örök fiatalság miatt van. A kék rózsát pedig egy egyszerű trükkel oldott meg amit Victorique is megmutatott. A gyilkosság az arany elrejtése miatt létre hozott cspda miatt volt, mert ha benyomták a vörös rózsát az ablakon kinyílt a rejtett ajtó, de tudta h az alkimisták akik a kovet keresték azonnal kiszúrták volna a vörös színt ezrt csapdát állított. Remélem érthető, ha nem írjál nyugodtan :)
2015. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A Cocos is egyszerű. Az volt a legenda hogy Coco királynő halálakor lefejezték ám a nyaralóban megjelent a feje és felrobbant. A szobájában pedig a halála előtt csak a király tartózkodott. Volt egy hasommása, a színésznő, akire toborzással találtak rá. A királynőt a király ölte meg még 1900 ban, amikor úgy tudták hogy gyermeket szült ám meghalt. Gyermek nem halt meg csak fekete volt mert valójában az alkimista volt az apja ám ezt a király nem tudta elfogadni ezért megölte. Ekkor cserélték le a királynőt a hasommására, és "száműzték" a nyári birtokra. Később mikor viszzament a palotába őt lefejezték és a nyaralóba pedig a valódi királynő feje jelent meg, ám kiderült volna hogy két külömböző ember testrésze, ezért felrobbantották. Mint később kiderült a valódi királynő és a szolgája is hasonlítottak, így mielőtt Cocot megölhatte volna a király helyet cseréltek, és a szolgálót ölte meg. Victoriqueék a valódi Cocoval utaztak így a lovaskocsiban. Szintén ha nem értessz még valamit írj nyugodtan :)
2015. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként imádtam, az animét!
2015. jan. 4. 14:34
 4/4 anonim válasza:
Nincs mit :) Nekem a kedvencem, meglehet nem a legjobb anime, de én imádtam a hangulatát és a stílusát
2015. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!