Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kérdések a Losttal kapcsolatba...

Kérdések a Losttal kapcsolatban, valaki meg tudná válaszolni?

Figyelt kérdés

1. Ki volt a jó és ki a rossz?Jacob vagy a testvére? Mert ugye Jacob van beállítva jónak, a fekete ruhás férfi pedig a rossznak, de ezt nem lehet így kijelenteni. Szerintem mindkettejüknek volt jó és rossz tulajdonsága egyaránt, de kimondottan rossznak egyik se tekinthető. Én mindkettejüket jónak tekintem, hiszen Jacob a szigetet akarta megvédeni, a testvére meg ki akart jutni, ami érthető, hisz minek élné le egész életét a szigeten ha máshova is mehet.

Meg hát ugye Jacob megölte a testvérét, és innentől a fekete füst használja amolyan "gazdatestként" ha jól értelmeztem.


2.Charles Widmorenak mi volt a célja a szigettel? Hát a Dharmának?

3.Ki volt az a nő aki megölte Jacob anyját? A Többiekhez tartozott? (féltette őket a Többiektől ugye, de akkor ki volt ő?)

4.A templomot védő emberek a Többiekhez tartoztak?

5.A sorozat zárórészében Christian Shephard azt mondta Jacknek, hogy halott. Ezek szerint senki sem élte túl a 815 lezuhanását? Akkor ezt Jack képzelte el vagy hogy is van ez?



2014. nov. 23. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam nincs, de a legnagyobb sorozat, amit valaha készítettek.
2014. nov. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.Szerintem egyik se volt rossz.

2.Widmore célja számomra se ismert teljesen.

A Dharma-t a szigeten fellelhető korlátlan energia forrás érdekelte + a kísérletezések.De viszont van egy másik gondolat menet is, miszerint a Dharma-t Jacob hozta a szigetre, hogy utódjára leljen közöttük, de Ben Linus és a többiek, MIB manipulásának hatására kiírtotta mindet.

3.Az a nő volt a sziget védelmezője. Szerintem nem tartozott a többiekhez, mert akkor még nem voltak többiek.De arról fogalmam sincs, hogy hogy került a szigetre a nő.

4.Szerintem a templomot védő emberek Jacob-hoz tartoztak, és a betolakodók elől védték a helyet, illetve ugye amikor a füst elszabadul a 6.évadba az az utolsó biztonságos hely a szigeten.

5.Szerintem minden megtörtént, minden valós volt. Nem csak képzelték.Ugye a záró részben mondja, hogy mind halottak, de később azt is elmondja hogy mindenki meghal, ki előbb, ki utánad. Szóval szerintem az ott már egy ilyen "időn kívüli" dolog lehet hogy mindenki meghalt, de nem a lezuhanáskor. Csak a későbbi életük során és a 6.évad szerintem az egész arról szól hogy megtalálják a lelki társuk, hogy tovább tudjanak lépni és megnyugvásra kerüljenek.


De persze ezek itt mind az én véleményeim szóval nem tudom segítettem e valamit de reméljük :D

Amúgy igaza van az első kommentelőnek, télleg a legnyagyobb s legjobb sorozat am valah készült. Csak tele van megválaszolatlan és bonyolult rejtélyes dolgokkal.

2015. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!