Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kicsit rendhagyóbb módon...

Kicsit rendhagyóbb módon gondoltam menni animekarácsonyra, szerintetek találok olyat aki megkötöz majd?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat szeretnék, olyanoktól akik már legalább egy animés találkozón ott voltak, akkikkel szoktam menni nem fognak jönni, de egyedül csak úgy olyan kicsit lapos, ezért gondoltam arra hogy ott valaki megkötözhetne, aztán mondjuk hátrakötött kézzel megyek, vagy hasonló

24/F



2014. dec. 6. 17:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Miért akarsz úgy menni ?
2014. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég unalmasak a mindennapok. Úgyhogy a conokon mindig valamit baromkodok, eddig haverokkal mindig kitaláltunk valamit. De ők most úgy vannak hogy már kinőttük, és befejezték. Én viszont nem nőttem ki, úgyhogy dacból csakazértis valami nagy baromságot akarok majd csinálni, ez ugrott be.
2014. dec. 7. 01:31
 3/8 anonim válasza:
100%

Első vagyok !

Nem lehet, hogy azért, mert alapból tetszik neked ez a téma? Csak nyílvánosság elött is szívesen csinálnád ?!

2014. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meglehet, valamennyire biztos tetszik, amúgy nem ez ugrott volna be mint hülyeség.
2014. dec. 8. 08:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben nem igazán értenék, miért csinálod, ill. nem is lenne annyira feltűnő, hogy őszinte legyek. Ha annyira fel szeretnéd dobni a conodat, csinálj egy viccesebb free hug vagy ahhoz hasonló táblát, vagy öltözz be valaminek. :)
2014. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
free huggal van tele minden, az nem vonz, beöltözéshez meg nincs idő, meg ha egyszer beöltözök akkor azt tényleg jól akarom megcsinálni
2014. dec. 8. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok free hug-os van, ez tény, de én már találkoztam olyannal akit meg is jegyeztem. :D Nem pont free hug-os táblájuk volt, de találkoztam pl. "ingyen pofonnal" meg valami fura büntető pónival és egy szexuális zaklatás pandával. Nem mindegyik tudtam mit is akar tőlem pontosan de azért vicces volt. :D
2014. dec. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha lány lennél én szívesen bevállalnám :D
2015. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!