Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Naruto nevű animében mért...

Fetya1010 kérdése:

A Naruto nevű animében mért van az h meghalt a 3. hokage és egyből utána a 4. jön? (ha lehet spojler nélkül) :D

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Mármint miért az ötödik jön?


Az anime elején elmagyarázzák, hogy a negyedik hokage meghalt a Kyuubi támadása során, évekkel a cselekmény előtt, ezért a 3. hokage a falu vezetője a történet elején.

2014. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Áhhh most kezdted el nem rég nézni ? *-*..Amúgy azt hiszem a legelső részben mondták , hogy meghalt a 4. tehát emiatt vissza vette a 3.( erről lesz bővebben rész).
2014. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat .D Nem most kezdtem el nézni a sorozatot, még annó a Fox kids en vagy a Jetixen keztem el nézni aztán ugye lett az animax az is csődbe ment szal nagyon nem most :D aztán rászántam magam megnéztem az egész narutot ez ugy volt h kb 9-12 éves koromig néztem xD mert ugye először csak tv ben na mind 1 az a lényeg hogy megnéztem a narutot és csak most kezdtem el a shippuudent és ez tök poén mert annyi vagyok most mint naruto a sorozatban :D (a shippuuden ben)
2014. dec. 28. 00:09
 4/7 A kérdező kommentje:
amugy az animax előtt még a anime+ on is adták
2014. dec. 28. 00:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Az animax előtt egyik adó sem adta.Legalább is az által ad felsoroltak tuti nem.A Jetix egy animét adott a Sámán királyt,előtte volt a Fox Kids,az meg még egyáltalán nem sugárzott ilyesmit.Az A+-on sem futott még.
2014. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3.hokage Sarutobi Hiruzen lemondott és így lett Namikaze Minato a 4.hokage. Minato meghalt a Kyuubi elleni harcban, ezért nem választottak új hokagét,hanem visszatért Hiruzen. Majd az ő halála után lett Tsunade az 5.hokage.
2014. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló nem tudom pontosan hogy melyik csatornán néztem először ezért soroltam fel hogy mely csatornák rémlenek viszont az tuti h a Jetixen volt naruto [link]
2014. dec. 31. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!