Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha végig néztem a Narutot...

Ha végig néztem a Narutot (shonen jump-sima) akkor honnan folytassam?

Figyelt kérdés
Az első Naruto epizód a shonen jump vagy a sima (kinek, hogy tetszik) végig néztem a 220. részig és onnan nem tudom hova folytassam, mert már hallottam sok félét, azt is tudom, hogy 3 év kimaradás van az egészben és, hogy állítólag azzal kezdődik az igazi shippuuden, hogy Sakura és Naruto egy folyosón szaladnak Sasuke után. De hallottam mást is. És még annyi, hogy azt ajánlják, hogy felirattal nézzem, mert a szinkron borzasztó, igaz ez?

2014. dec. 31. 21:20
 1/4 anonim válasza:
Azzal kezdődik a shippuuden hogy Naruto és Sakura rohannak Sasukéhoz.Felirattal nézd mert szinkron nincs hozzá:DDDD.
2014. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah, oké :D Mostmár tudom, nagyon szépen köszi!!!!!
2014. dec. 31. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért hallottál mást, mert a Shippuuden néhány első része egy kb. visszaemlékezés vagy a történet előrevetítése (már nem emlékszem), mivel egyből 2 ismeretlen is lesz benne Yamato és Sai személyében. De am igen, a Shippuuden 1. részével folytatódik.
2015. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TallandThin Boy ***** válasza:

A történet a Naruto Shippuudennel folytatódik, más opció nincs is.


Ahogy a második válaszoló is írta az a Sasukéhoz szaladós jelenet a történet előrevetítése, de nem tart sokáig, mindjárt utána jön a normális kerékvágás, azaz Naruto és Jiraiya visszatér a faluba, a többit meg majd megtudod. Ez a rész, amikor Sasukéval találkoznak azthiszem az 50 valahányadik rész.

2015. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!