Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ciki, ha érdeklődőm a shoujo...

Ciki, ha érdeklődőm a shoujo ai (yuri) és shounen ai (yaoi) animék felé, de nem nagyon nézek olyan animéket?

Figyelt kérdés

Szóval már régóta érdekel a műfaj,de eddig csak két anime érdekelt belőle:Hanayamata,(yuri) Love Stage!! De egyiket sem néztem végig.Félek,hogy én is olyan nagy yaoi és yuri fan leszek,hogy mindenbe majd ezeket látom..

Help mee,és kérnék olyan yaoi és yuri animéket,ami nem 18+..



2015. jan. 1. 15:43
 1/3 A felhasználó ***** válasza:
Mindenkit hidegen hagy.
2015. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes válaszodat,most már elmehetsz.
2015. jan. 1. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:

nem ciki, és nyugodtan nézd meg ha érdekel, nem korlátozhat az hogy mások mit gondolnak. magadnak élsz.


bár régi, de a Gravitation nagyon jó emlékekkel tölt el, tudom ajánlani. ezen kívül igaz hogy Nakamura Shungiku művek jönnek már a csapból is, de ettől függetlenül bele lehet nézni, tudnak szórakoztatóak lenni (nekem tetszett a Hybrid Child.)

Yurit nem sokat ismerek, a Kiddy Grade volt talán ami olyan benyomású és szimpatikus volt.

2015. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!