Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A hetero fiúk között is...

A hetero fiúk között is vannak olyanok, akik szoktak nézni szerelmes animéket? (Olyanokat, amikben a hangsúly főleg a szerelmen van)

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:

ha megfelel a kritériumnak:

Mirai Nikki

Btooo!

Angel Beats!

SAO

akkor igen de csak ennyit láttam ami romantikusnak mondható :DD, ja és még tervben van a School Days is :DDDDD

de a full nyálas animét nem birom... és nem vagyok meleg, F

2015. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam nézni, és szeretem őket. Magasan 2 kedvencem a Mirai Nikki,Angel Beats, de ezekben inkább van romantikus vonal. Nem tudom láttad-e már a Kaichou wa Maid Sama-t, az már inkább az a kategória,amire te gondolsz.
2015. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mirai Nikki

Btooo!

Angel Beats!


Ezeket én is láttam, bár szerintem az Angel Beats-ban nem a szerelmi szálon van a hangsúly. Viszont pl. a nana-ból és vampire knight-ból is megnéztem pár epizódot, de egyáltalán nem tetszettek, ha hasonlókra gondoltál, akkor a válaszom: nem.

2015. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*Btooom!

Nekem nem tudom miért, de tetszett a Candy Boy is, kiváncsi voltam milyen egy yuri anime, ugyanis bejönnek a biszex és a leszbi csajok :D

#1. voltam és még mindig heteró vagyok :D

2015. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én igen ,de ne legyen TÚLSÁGOSAN hosszú és ne váljon unalmassá ... egyik legjobb az Anohana
2015. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A melegek azok az emberi egyedek akik a saját nemükhöz vonzódnak, nem azok akik szeretik a romantikus animéket.
2015. jan. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!