Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Katniss mikor lett szerelmes...

Katniss mikor lett szerelmes Peeta-ba?

Figyelt kérdés

Olvastam a könyveket,de nem igazàn világos mi volt színjáték,és mi nem.

Hol kezdett Katniss többet érezni?



2014. dec. 29. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát így lassanként szeret bele de a második viadalon már teljesen szerelmes belé.
2014. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Katniss akkor kezd többet érezni Peeta iránt, amikor Peeta nekimegy az erőtérnek. Akkor merül fel benne igazán az az érzés, hogy Peetat elveszítheti. Az első részben minden színjáték volt, a másodikban is, de csak itt tudatosul és tisztul le benne az, hogy mennyire is szereti Peetat, de közben Galet is szereti.
2014. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

SPOILERES!!!

Szerintem nem lehet egyértelműen tudni, mint ahogy Katniss sem tudja. Nagyon sokáig inkább hálát és felelősséget érez Peeta iránt. Szerintem inkább a harmadik könyvben bontakozik ki a dolog. Ők ketten olyan dolgokat élnek át, hogy senki mással nem tudnák már megérteni igazán magukat. Az élet is úgy rendezi, hogy csak egymásnak lehessenek társai. Gale-től nem csak az választja el, hogy nem tudni, mennyi köze volt a húga halálához.

2014. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
A második résztől kezdve folyamatosan, egyre inkább érez valamit, de még nem tudja megfogalmazni. Nem tudja, hogy szerelmes. A harmadik rész végén jön rá, hogy neki Peeta mellett a helye. :)
2014. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is azt gondoltam akkor jött rà Katniss amikor Peeta szíve leàllt. De a harmadik könyvben olyan olyan furàn viselkedik Peetàval,tudom megtàmadta de utàna is úgy viselkedett minthanem is érezne irànta semmit. Szerintetek kit vàlasztott volna Katniss ha nem az történt

volna az utolsó részben ami?

2015. jan. 1. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem igazából akkor alakult ki valamiféle szerelem szerű Katnissben Peeta iránt amikor (könyvben benne van a filmben nem) a suliban azután hogy Peeta odadobta Katnissnek a kenyeret és Katniss nem tudd Peetához odamenni megköszönni mert nem tudja hogy köszönje meg neki már akkor valami fellángolt.De én nekem ez csak egy elmélet.A könyvben és a filmekben se derül ki pontosan mikor lesz igazán szerelmes Katniss Peetába pedig Peeta szerelmét konkrétan meghatározza hogy még kiskorukban beleszeretett Katnissbe.Valószinűleg azért is nem irja és nem mutatja a film mert Katniss de tudja pontosan hogy hogy és mikor lett szerelmes Peetába.De szerelmes lett:)
2015. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első könyv elején szerintem végtelen hálát érez Peeta iránt, és próbál tőle távol maradni mert tudja , hogy Peeta jó ember, és nem ő akarja megölni. Katniss nem tartja magát jó embernek, úgy gondolja , hogy a túlélésért bármit meg tesz és haragszik a világra. Ezért csodálja a húgát és Peetát, aki a maguk jóságával egy más fajta erőt mutatnak arra, hogy az életet jobban is lehet élni mint ahogy Katniss teszi.

Így Katniss az első könyv végére már nem csak hálát, hanem ahogy Peetát megismeri csodálatot érez iránta, és ezért próbálja mementeni őt, és nem azért mert mindenki utálná ,ha nem tenné. De a szerelmet csak azért hazudja, hogy a húgához, az anyjához, Galehez visszatérjen.

Igazából Katniss a 2. könyvben is végig játszik. A 2. könyvben egy kapocs alakul ki Katniss és Peeta között az átélt borzalmak hatására , ezt nem értheti meg Gale vagy Prim, mert ő csak látta. Ezért is alszanak együtt a vonaton mert megértik a rémálmokat. aztán jön a második viadal és még közelebb kerülnek egymáshoz, de Katniss amikor Peeta szíve megáll , akkor mer érezni valamit. Azutánna következő csókban mer érezni, mer vonzódni Peetához.


A harmadik könyv elején távol van Peetától és hiányzik neki, a tisztasága, a tiszta szerelme. Eközben jobban megismeri Galet, jobban megismeri a haragot és kezdi szembe állítani Peeta szeretet teliségével.

Aztán megjön Peeta gyülöli Katnisst. Amivel KAtniss nem tud mit kezdeni, hiszen az tiszta szerelem a Peeta érzett kezdett hozzánőni és haragudott, hogy elveszette Peetát .

De igazán akkor szeret bele amikor a testvére meghal, elengedi Galet, és fokozatosan rájön, hogy még ez aroncs Peeta is tiszta és tiszta szívből szereti és a tisztaság tartja őt életben.


Ez a többet érez dolog nehéz, mert Katniss elnyomja az érzéseit, mert olyan helyen él és olyan borzalmakat él át. De igazából végig szerelmes Galebe , ezt csak akkor ismeri el , amikor késő, de Gale tudja. Miután megmenti az éhhalától vonzódik Peetához , de 2. játékok után már biztosan szerelmes Peetába. De igazán szerintem ,akkor szereti igazán, amikor vége mindennek, nem tud tovább menekülni az érzéesek elől, és végül elengedi Galet.

2015. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Ezt gyönyörűen megfogalmaztad, nagyon értetted a könyvet. Egyetértek veled, ennél többet már nem is tudnék hozzáfűzni.
2015. jún. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!