Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ilyesmi anime, tudtok meg?

Ilyesmi anime, tudtok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egyre jobban imadom az animekat, az osztalytarsaim ajanlanak sokszor, de mar ok se tudnak ujat mondani, ti tudnatok valami ezekhez hasonlot mondani?

Mirai Nikki

Another

Attack on titan

Akame ga kill!

Death Note

Tokyo ghoul

Sword art online


shikki elkezdtem, de ez elso reszek nem tetszettek. Hyouka,Fullmetal Alchemist Brotherhood, Devil May Cray, Dead Man Wonderland, Parasyte - the maxim. Ezeken gondolkozom hogy elkezdjem, de ha ti tudtok olyat mondani ami ezeket lekorozi vagy csak hasonlit rajuk, akkor legyszi mondjatom dgy parat!!



2015. jan. 3. 01:35
 1/9 anonim válasza:
No Game No Life
2015. jan. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Code geass
2015. jan. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elfen Lied

Btooom!

Deadman Wonderland

Highschool of The Dead

Highschool DxD

Corpse Party - ez 4 részes, az Another gyerek mese ehez képest :D

Shiki - itt az események kb. 9. résztől indulnak be, a vége pedig elég durva és őrült. Nekem kedvencek között van.

Higusashi no Naku Koro ni - elég beteg anime, ha tetszett a Mirai Nikki-ből Yuno és a Tokyo Ghoul utolsó része, ezt is nézd meg :D, ne dobd a grafika miatt! Több évados és az elején nem értesz majd semmit.


ha komolyabbra vágysz (kicsit hasonlóak a Death Nothe-hoz):

Code Geass - én is ajánlom

Steins;Gate - na itt nekem nem tetszettek az első részek kicsit unalmasak (kb. 10. részig), de nézhető és aztán megfordul minden!! nagyon izgalmas, csavaros és drámai! 10-9 es anime, nagy kedvencem ez is.

Psyho Pass

2015. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Zankyou no terror
2015. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Wooow, nagyon szepen koszonom ! Azthittem tele lesznek gagyibbnal gagyibbakkal, de nem! Mindegyik elozetese, kepvilaga elnyelte a tetszesemet!

Steins;gate pontosan mirol szol? Mert ha teljesen elmerul az idoutazas temajaban, akkor ez az anime kilove, ugyanis mar anyi idoutazasos sorozatot lattam, hogy mar szinte elegem van belole:) utolso elotti kommentelo..ez a sok anime kozul melyiket ajanlanad, hogy elsonek nezzem meg? Ne gondold bele magad az en helyzetembe, sajat magad mit nezne, ugyanis szerintem teljesen ugyanolyanok az anime elvarasaink..:)

2015. jan. 3. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Hmm... kezd a H.O.T.D.-el :D, egyébként mindegyik jó (Btooom! ez kicsit gyengébb talán), én csak az ecchi és a vér miatt választanám :D és imádom a zombikat :D

Steins;Gate - én is vonakodtam, nem nagyon akartam belekezdeni, mert utálom a schi-fit :D, de itt ne olyan "időutazógépes", az őskórból a jövőbe marhaságra gondolj, nehéz leírni úgy, hogy ne spoilerezek... maga az anime nem kifejezetten az időutazásról szól (jó nagy részben igen), hanem a miértje, miért kell a főszereplőnek vagy másnak újból és újból visszamennie, és ha megváltoztatjuk a múltat csak egy kicsit is, az kihat a jövőre.

Nem fognak robotok meg űrhajók repkedni ne aggódj :D.

Nekem nagy kedvencem, van egy hangulata, vicces, jók a poénok és egy idő után full dráma és legszívesebben sírni támadna kedved... (csak vészeld át az elejét :D)

van belőlle még 1 OVA + 1 másfél h film

AA-n olvasd el az ismertetőjét szm, itt fent is van online vagy töltheted.

Ja és ha 14-16 alatt vagy ne kezdj bele szm, igényel egy bizonyos értelmi szintet :D. De csak bátran ;)

2015. jan. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom szepen ! Akkor nezem azt elsonek amit ajanlottal, bar mar a Corpse Partyt vegigneztem:D a 4×330 perces OVAt (?) meg a 11perceset..azt hiszem igy van. Hat az a szint megvan:) ja igen..telefonrol irok ezert nem veszodom az ekezetekkel, bocsi
2015. jan. 4. 02:48
 8/9 A kérdező kommentje:
4x30 perces*
2015. jan. 4. 02:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist Brotherhood

From the New World

Tokyo Ghoul

Deadman Wonderland - de csak akkor ha végét mangában olvasod el, mert nem fejezték be.

Shiki - jó ez is, de eleje kicsit unalmas

Blood+

Higurashi

2015. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!