Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One Piece logic kérdés? Lent

One Piece logic kérdés? Lent

Figyelt kérdés

Timeskip előtt 300 milliós vérdíj, Kuma 296 v mennyi, s lazán elvert mindenkit. Jó beültetései meg minden volt.

3D2Y-ben 500 millás worldot leverte, utána Dressrosa ARC-ban 500 millás Chinjaot kiütötte, mert már megöregedett meg Garp benyomta a fejét...

De előtte 300 millás Caesar Clow Shhurororor-t alig verte el először majdnem megfulladt utána 20 részt vártam mire végre kiütötte.. Mosmeg ameddig én láttam Doffy-t még Law se veri le nemhogy luffy, pedig 340 millás csak..Jó igaz, hogy ot volt fujitora is, de vergot szépen kettévágta

A kérdésem most jön.


Luffy,Doffy,vagy Law az erősebb?

Most a Dressrosa arc-nál law vs doffynál járok, lehet azért van problémám.



2015. jan. 3. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg doffynak kellene a legerõsebbnek lennie, ha azt vesszük, hogy miket csinált, plusz az aktuális fõboss az elején mindig durvább, mint a fõszereplõ az ilyen shounenekben.De szerintem law a legerõsebb, mert a room-on belül mindent irányít, és csak el kell pusztítani a célpontja szívét és kész.Viszont mivel Luffy a fõszereplõ úgyis õ lesz a legdurvább.

A vérdíj pedig a tettektõl függ, nem az erõtõl.Kid vérdíja azért volt magas (még az elsõ sabondys arcban) mert civileket is bántalmazott.

Luffy pedig ha jól tudom már 400 millás vérdíja van hála a háborúban való részvételének.

2015. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinted melyik a legerősebb gyümölcs kombináció?
2015. jan. 6. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Valójában a fény gyümölcsnek kéne a legerõsebbnek lennie (sebesség miatt simán elmegy teleportnak, plusz ha tud hakit használni, akkor elõre tudja, hogy mit kell kivédenie és, mint a leggyorsabb, sikerülne is) de mivel az generációból nem mutatták meg,csak luffyt bunnyt meg law-ot, és az admirálisokról se tudunk semmit akárki lehet.

Mondjuk nekem elég fura lenne, ha hirtelen az amúgy is erõs felnõtt!!! szereplõk ez alatt a 2 év alatt luffyékhoz hasonlón erõsödtek volna.Ha meg direkt nem maximumukkal harcoltak, az meg logikátlan lenne.

2015. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kuma tagja a shichu bukai-nak szóval régen valamikor szövetkezett a Világkormányzattal (gondolom így lett magyarra fordítva), befagyasztották a vérdíját, tehát ha valaki őt megöli vagy elfogja, akkor egy lyukas kétforintost se kap érte.

Chinjao nagyon öreg, fiatalabb korában érte el az 500 milliós vérdíjt és mivel azóta sokat öregedett, így gyengült is, de ez nincs hatással a vérdíjra, tehát a vérdíj sosem fog csökkenni. Csak növekszik vagy megszűnik, ha az illető csatlakozik a shichi bukai-ba.

A másik pedig,h a vérdíjat nem erő alapján kapják, hanem a hirhedtség, az elkövetett tettek miatt, ezért van CC-nek is 300 milla a fején.


A legerősebb gyümölcsnek Blackbeard a sajátját mondta, mivel azzal ahogy láthattuk, képes volt megszüntetni a többi erejét ideiglenesen, majd megszerezte Whitebeard gyümölcsét is, de azt nem tudni,h a sajátja képessége miatt vagy sem (de sztem igen). Viszont ha kaphatnék egyet, én Kizaruét választanám.


Az,h ki az erősebb: Luffy, Doflamingo vagy Law, már spoiler lehet ha nem követed a mangát:

A nevekben előforduló "D." azt jelenti,h egy ősi klán leszármazottjai, akik az "istenek" természetes ellenségei voltak, tehát nekik van legtöbb esélyük legyőzni az "isteneket", az isten jelző pedig úgy néz ki,h a Tenryubitókra vonatkozik, angolban Celestial Dragonban, magyarban nemtom mire lett fordítva. A Világkormányzatot alapító királyok leszármazottjai, akik közül pl. az egyiket Luffy kiütötte Shabaody Archipleago szigeten az árverésen.

Doflamingo pedig tenryubito, Luffy nevében ott a "D." és Law nevében is: Trafalgar D. Watel Law (van ahol Water-re fordították). Tehát ezen a szálon elindulva Doflamingo nincs ellenük sok esélye. És a legutóbbi Law vs Doffy fejezetben Law könnyedén blokkolta a támadását, majd megsebezte.

2015. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*nem kell a "ban" a dragon után :d
2015. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Doflamingonak
2015. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én leszarom ki az erősebb a három tesvér a legjobb (Ace,Sabo,Luffy)

És ha választani kellene akkor Sengoku , Marco vagy Magellán

gyümölcse kellene .

2015. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 misihun válasza:
nekem vagy kizaru gyümölcse kellene mert 1 kis hakival op vagy fehérbajuszé mert azzal kb bárkit szét lehet verni
2015. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!