Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul második évad első...

Tokyo Ghoul második évad első benyomás?

Figyelt kérdés

(Nem magyar a billentyuzetem szoval ha megbocsattotok nem google-ezem ki eggyesevel az ekezetes betuket)

Aki meg nem latta az ne olvassa tovabb mert spoilert tartalmazhat.

Szoval tegnap vagy ma, nem tudom pontosan. Kijott a Tokyo Ghoul masodik evadjanak az elso resze. Elegge izgalom dus volt, de ti megis mit gondoltok rola? Szerintetek miert hagyta el a `csapatat` a foszereplo? (Szerintem, hogy megvedje a csajt a harcoktol)



2015. jan. 9. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Első fele tetszett, aztán jó nagy csalódás:


A harc jóval rövidebb volt mint a mangában, és pont a legjobb részeket hagyták ki belőle, amiket a rajongók nagyon vártak. Kaneki is sokkal kevésbé badass sajnos.


Az meg hogy csatlakozott Aogirihez elég nagy hülyeség. Manga pont arról szólt, hogy azért hagyja ott a többieket, hogy leszámoljon velük. Későbbi ellenfelei is csatlakoznak majd Anteikuhoz, így nem tudom mit akarnak kihozni ebből...


Kíváncsi vagyok, de ez elég nagy csalódás, idáig abban reménykedtem, hogy legalább vége ott lesz, ahol a mangának és akkor esetleg lesz 3. évad is, ami majd a TG Re-t dolgozza fel, de így esélytelen.

2015. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

En a mangat nem olvastam, de oszinten megvallva nekem special tetszene ha az anime egy kicsit elterik tortenetben mint a manga.

Maskulomben unalmas lenne szerintem a manga olvasoknak, he egy az egyben ugyan az tortenne.

Ezzel nem azt mondom, hogy jo hogy kihagytak az altalad jonek tartott reszeket, hanem lehet, hogy itt maskent fog elojonni az adott cselekmeny. Ami lehet jobb vagy roszabb.

2015. jan. 9. 18:18
 3/19 anonim ***** válasza:
2015. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Gondolom az alabbi valaszolo nem tudja a `sajat velemeny` jelenteset.

De azert kossz, hogy belinkeltel valamit egy altalam egyaltalan nem ismert oldalrol (ami meg magyar is) ahol valoszinuleg nem a te szavaiddal fogalmazzak meg az elso resz tartalmat.

2015. jan. 10. 16:51
 5/19 anonim ***** válasza:
Én nem olvasom a mangát, úgyhogy nem tudom, annak milyennek kellene lennie, és még csak angolul láttam a részt, sajnos a nyelvtudásom hagy még kívánni valókat maga után, ennek ellenére azért a lényeget megértettem. Valójában több harcot vártam volna a résztől, azt hittem, hogy Kaneki majd kap valami menő jelenetet, és mindenkit lever, de ez elmaradt. Emiatt kicsit vérszegénynek éreztem a részt addig a pillanatig, amíg be nem jelentette, hogy csatlakozik az Aogirihez. Azt sejtettem, hogy külön fog válni az Anteikutól, még mielőtt bejelentette volna, bár azt hittem, hogy ilyen magányos farkas lesz. Most nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy mik az indokai, mert ebben eléggé ötlettelen vagyok. Talán azért tehette, mert megláthatott/megtudhatott valami olyat a szervezetről, ami erre sarkallta ezt az önmagából már valamennyire kifordult énjét. Kíváncsi vagyok rá, mennyit változhatott összességében a személyisége, és ebben keresem az okot. Az első rész nekem semleges mérleggel záródott: se nem volt jó, se nem volt rossz. Majd a következő epizódok úgyis eldöntik a sorsát.
2015. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Igazából az első évad megtekintése után még voltak valakinek elvárásai a sorozattal kapcsolatban? Komolyan?


12 vagy hány részen át NEM TÖRTÉNT SEMMI... az az anime maga a középszerűség. És még rosszul is lettek felépítve a karakterek.A botrányos cenzúráról már nem is beszélve. Az egész évadot a 12.rész mentette meg, amikor Kanekit kínozták és MEGINT valaki más mentette ki a szarból (Itt történetesen Rize). Az volt a legjobb.

2015. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

# 6


Nem vagy képben, miért mentette volna ki Rize?

Kaneki maga szabadult ki, az meg más kérdés, hogy Rize kagunéját használta, de amit látott az csak egy vizió volt.

Rize nem él" Kanekiben, (főleg, hogy az igazi Rize és virul, nem halt meg...)

2015. jan. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves hatodik kommentelô az utolsò mondatoddal szèpen elcseszted az egèsz animèt... Köszönöm, hogy megosztottàl velünk egy elig fontos spoilert... Remèlem patkányok fogjàk leràgni a körmeidet...
2015. jan. 11. 04:40
 9/19 anonim válasza:

#-os vagyok


#7-es


Ez az Animéből nem derül ki, de ksz a spoilert, azért még kíváncsi vagyok, hogy élhet Rize szervek nélkül :DD


#Kérdező,


Te egy topicot nyitottál azzal ezzel a címmel "Tokyo Ghoul második évad első benyomás?"

TE a retkes második évadról kérdeztél, én elmondtam a véleményemet az elsőről. Szerintem nyilvánvaló, hogy egy második évadot csak az első évad megtekintése után nézünk meg. Szóval akkor milyen spoilerről is beszélsz?


Kikötöznélek, és rád kötnék 2infúziót aztán hagynám, hogy nap égette bőrödön varjak s férgek lakmározzanak 5 teljes napig.

2015. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolo, nem ertem miert sir a szad. Nem tudom, hogy mejik valaszt irtad te... de ha az egyel elottit akkor elmondom, azert volt olyan jellegu a valaszom mint amilyen mivel a masodik evad elso reszeben illetve az elso evadban sem derul ki, hogy Rize el.

Es ezt a csavart gondolom eleg jol csinaltak volna meg ezert egy kicsit csalodott voltam amikor szepen le spoilerezted... Ha meg nem az volt a valaszod akkor meg mi a fasz-omat pattogsz itt???

2015. jan. 11. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!