Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul második évad első...

Tokyo Ghoul második évad első benyomás?

Figyelt kérdés

(Nem magyar a billentyuzetem szoval ha megbocsattotok nem google-ezem ki eggyesevel az ekezetes betuket)

Aki meg nem latta az ne olvassa tovabb mert spoilert tartalmazhat.

Szoval tegnap vagy ma, nem tudom pontosan. Kijott a Tokyo Ghoul masodik evadjanak az elso resze. Elegge izgalom dus volt, de ti megis mit gondoltok rola? Szerintetek miert hagyta el a `csapatat` a foszereplo? (Szerintem, hogy megvedje a csajt a harcoktol)



2015. jan. 9. 17:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Lol, te nagyon hulye vagy xD Mar rajottem min pattogsz xD En azt a kedves kommentet annak irtam aki el mondta hogy Rize el. (O volt aki elmondta, hogy Rize el(
2015. jan. 11. 12:30
 12/19 anonim ***** válasza:

# 8:

Mivel csak az animét nézed, így az hogy Rize él vagy hal az számodra nem spoiler, MIVEL már korábban is le lett írva, hogy az animének 2. évadtól kezdve KÖZE NINCSEN A MANGÁHOZ.

Azaz Rize vagy halott vagy él, én se tudom, csak az anime készítői.

Aki meg olvassa a mangát annak meg nem spoiler, mert már 1 éve kijött az a fejezet, amiben kiderült.

2015. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyébként, mivel csak 12 részes lesz az éved, ezért én szinte biztos vagyok abban, hogy meghagyják halottnak az animében, mivel nincs pénzük rendesen elkészíteni a manga adaptációját.
2015. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Valóban igazad van,kedves kérdező. Az az idióta, aki válaszolt egy neki szánt üzenetre és nem az aki félre címezte. A logikát kikezdhetetlen,

Kérlek mesélj még.

2015. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Naletod, tudtam en, hogy igazam van xD :D (Vitszet felreteve, en nem szamoltam bele a sajet kommentjeimet, mert azok nem szamitanak `valasznak`. Es ha az en kommentjeim nelkul szamolod akkor pontosan az a valaszolo akinek cimezni akartam)
2015. jan. 13. 16:54
 16/19 anonim ***** válasza:

Én kicsit csalódtdam a 2. éve első részében...

valamivel, jobb harcokra. Azt hittem lesz olyan epik mint az előző évad 1. vagy utolsó része, nálam az utólag említett az etalon.

Ez a rész simán lehetett volna az 1. évad befejező része is...

Remélem Kaneki hozni fogja ezt a badass stílust, és még betegebb lesz. De fognak kiámbrándító dolgok is történni... :/ sajna már nagyvonalakban ismerem a mangát.

2015. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

* 2. évad

* harcokra számítottam

2015. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Hogy ne csak OFF legyen:

*Hát ez iszonyat gyenge kezdés volt, lehet elfogyott a pénz a jól animált harcokra?

(biztos a Bishi arcok elviszik a költségvetést)


Akkor viszont olvasd el a válaszomat még1x..főleg az utolsó bekezdést. Én mit spoilereztem le? Csak arra lennék kíváncsi.!!

Rákod legyen..

2015. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez az első rész elég gyenge volt mangához képest.

A Kaneki vs. Ayato harc fele olyan hosszú SE volt, mint a mangában és még lezárást sem kapott, mert közbeavatkoztak. Kaneki se olyan badass mint amilyennek kellett volna, hogy legyen.

2015. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!