Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kaneki tényleg meghal a Tokyo...

Kaneki tényleg meghal a Tokyo ghoul-ban? És miért lesz fehér a haja?

Figyelt kérdés
Mert nekem nem úgy tűnik hogy meghalt volna...

2015. jan. 10. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Most mangáról vagy animéről van szó? A haja a sok kínzástól lett fehér, ha jól tudom.

Spoiler:

Egyikben sem fog meghalni.

2015. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az animéről van szó. És köszi :-)
2015. jan. 11. 18:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Animében lehet hogy meg fog halni, mivel nem a manga alapján megy.

TG végén "meghal", de igazából csak CCG elfogta és kitörölte az emlékeit.


Haja, meg azért lett fehér, illetve a körme fekete, mert túl lett hajszolva a regenerálódó képessége, de fekete haja már elkezdett visszanőni és a körme is normális lesz később, Tokyo Ghoul Re-ben, szóval lehet sorozat végére megint fekete lesz.

2015. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
egyáltalán nem hal meg a én úgy tudom azért lett fehér a haja mert megette Rízt (nem tudom hogy írják a nevét :D)azután változott fehéré a haja nincs köze a-hoz hogy sokat regenerálódott (szerintem)
2015. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó rosszul tudod... nem ette meg Rize-t, a haja a kinzástól fehéredik ki.

Rize az első részben "elvileg" meghal (a mangában lehet nem nem tudom) és az utolsó részben csak Kaneki kébzeletében van jelen.

2015. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az nem egészen biztos, hogy csak beképzelte, elképzelhető egy "telepatikus" beszélgetés is...


SPOILER: Mivel Rize tényleg nem halt meg, ha belengondolsz amúgy is "Ghoul módban" semmi nem képes megsebezni csak kagune és quinque.

2015. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az utolsónak lehet hogy igaza van... egy testben két lélek? :-D ez titok marad még egy ideig :-) köszi a válaszokat! :-D
2015. jan. 11. 23:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, mivel SPOILER Rize ugyan nem halt meg, de ez nem derült ki, mivel mikor Kaneki találkozott vele a valóságban akkor nem tudtak beszélni egymással.
2015. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hmm... igazatok lehet :D, hát majd kiderül
2015. jan. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 5 egyetértve, Kaneki sosem ette meg Rizet!!!

A megevés és úgy az egész jelenet csak szimbolikus,azzal hogy Rizet odaképzelte maga elé,saját magát kérdezte,és magának válaszolt.Rize nem volt vele,nem lehetett,egyrészt mert nagyon nagy spoiler lenne,de úgy mondom hogy ne lőjek le semmit,de Rize nincs már ebben az időben olyan állapotban hogy egyáltalán gondolkozzon,másrészt,miért tenné?Nem érdekli Kaneki,semmi köze nincs hozzá.Aztán meg honnan tudna ilyen sok mindent Kanekiről,ha csak egy napig ismerte?És akkor is csak azért mert meg akarta enni vacsorára?És a ghouloknak nincs semmi olyan természetfeletti képességük hogy asztrális utazást tegyenek mások agyába,vagy ilyesmi...

Kaneki jobban elviselte a fájdalmat így,és mindent ki tudott engedni magából,a dühét,az önzőségét,a félelmeit,ha úgy tetszik,kitisztította magának a terepet.

És mivel részben Rize miatt lett Ghoul,Rize egyik szerve ott van a testében,természetes hogy úgy fogja érezni, hogy Rize benne él tovább,és tőle fog segítséget várni.

Az,hogy képzeletében megette Rizet, azt szimbolizálta hogy elfogadta a ghoul létet és nem fog többé küzdeni ellene,de azt is,hogy nem hódol be Rizenek,hanem kihasználja az erejét(vagyis nem válik teljesen szörnyé,nem adja át magát a ghoul énjének,hanem arra fogja használni az erőt hogy másokat megvédjen,és az ember-ghoul lét között egyensúlyozzon)

Szóval végül is,ha összegezzük a dolgokat,az a párbeszéd Kaneki emberi lénye,és ghoul énje között történik,de Rize,úgy tényleges valójában sehol.Ő Kaneki számára "A" GHOUL,és ezért őt képzeli oda,mivel magát még nem képes ghoulként elképzelni.

2015. máj. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!