Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki el tudja mondani...

B1nc1 kérdése:

Valaki el tudja mondani spoiler nelkul, hogy mi volt az az ujfele csap ami Kanekinek volt a Tokyo Ghoul 2evad 4reszeben?

Figyelt kérdés
Ezt a Manga olvasoktol kerdem, de ha nem megy spoiler nelkul akkor nem olyan fontos... Csak erdekelt volna, hogy miert alakult at a csapja (vagy mi a szar az ami a hatukbol kino) illetve miert nott egy maszk az eggyik szeme ele. Mint mondtam, ha spoiler nelkul nemmegy akkor nem fontos. SPOILER:(Annyit azert tudok, hogy Rize nem halott. De mast nem szertnek nagyon tudni az elkovetkezendo cselekmenyekbol...)

2015. jan. 30. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

itt egy kis magyarázat mik is azok a csápok.

Kaneki csápja a kagune a legerősebb fajta, + sokkal erősebb egy átlagos ghoulnál mert az 1. évad utolsó részében megette Jason kakuhou-ját (a szerv amiből kinő a csáp) és sokkal erősebb lett. (még a mostani részben két ghoul meg is jegyezte, hogy a "szemfedős" az az Kaneki "kannibál")

Nincs semmi ránőve az arcára, az csak egy sima maszk.

2015. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha... Érthető. Kössz a választ. Az még érdekelni ha még az első évadban ette meg Jaison-t akkor miért csak most alakult át?
2015. jan. 31. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Kaneki már az 2. évad első részében erősebb volt és könnyűszerrel legyőzte Touka tesóját (itt változott meg valamelyest az előző évadhoz képest).

A "csápja" nem változott sokat szm. Gondolom a helyzettől függ, hogy milyen hosszú és hogy veti be, pl. a 4. részben felborítja a teherautót.

2015. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy en lattam rosszul de a negyedik reszben kinezetre is megvaltozott a csapja. Bar lehet, hogy nem... csak en lattam ugy...
2015. jan. 31. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem néztem még meg az animét,szóval nem biztos hogy tudom mire gondolsz,de annyit tudok mondani hogy a Kagune(a ghoulok fegyvere)tud változni...

A maszk pedig egy fontos eleme a ghoul létnek,minden ghoulnak van egy,mert el akarják kerülni hogy megtudják a kilétüket,így Kaneki is kapott egyet,nem nőtt az oda.

2015. máj. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tudom már elég késő válasz, de itt a magyarázat:

Kaneki megette Yamori kagunéjét, így kannibál lett, azaz Kakuja. A ghoulok azért (is) esznek embereket, mert az emberek vérében "RC sejtek" vannak, amikből termelődik a kagunéjük. Minden ghoul hátában van egy kis "zsákocska", aminek a nevére már nem emlékszem, de azt hiszem kakuhou. A lényeg hogy ez van különböző helyeken a ghoulokban és ettől függ a kagune alakja. A kagune tulajdonképpen egy RC sejtekből felépülő testrész, ami erős ütés hatására megkeményedik. Tehát RC sejtek kellenek, hogy tudják használni. (Touka ezért gyengül le annyira az első évadban, mert nincs neki elég) Aztán, az emberek RC sejt szintje olyan 500 körül van. Míg egy ghoul-é lehet akár a 10-szerese is. Tehát ha egy ghoul megeszik egy ghoul, a magasabb RC sejt szint miatt sokkal nagyobb és erősebb kagune képződik. Pl. Yamorinak már egy páncél is kialakulóban volt. Azóta pedig már biztos láttad az Egyszemű Baglyot, aki egy teljes kakuja, míg Yamori és Kaneki csak félkakuja. A maszkja pedig a páncélja része. :)

2016. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!