Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Cosplayesek! Ti mikor es...

Cosplayesek! Ti mikor es milyen cosplayt csinaltatok elsore?

Figyelt kérdés
Hany evesek voltatok? Hogy csinaltatok meg? Ki volt a karakter? Mennyi penzt szantatok ra? Bocsi a sok kerdesert de ezek erdekelnenek :) elote is koszi a valaszokat :)

2015. febr. 1. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Pikachu :DDD XD még az oviban, azt sem tudtam még akkor, hogy cospleyeztem :D
2015. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaaaj cuki lehetteel*.* :3
2015. febr. 2. 06:01
 3/9 anonim ***** válasza:

16 végét tapostam és fairy tail gerard, elég szar lett, mert (lehet nevetni) anyám varrta és nem olyan lett az anyag amit válaszottunk, amilyennek lennie kéne, de fürdőköpenynek jó :D

plusz parókám sincs hozzá, szóval hajfesték volt.Elég mókásan nézett ki.Kb 6-7k lehetett, mert csak az anyagköltség kellett, azt meg méteráruban olcsón megvettem :D

2015. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nevetek :D koszi a valaszokat ^.^
2015. febr. 3. 08:12
 5/9 anonim ***** válasza:

A legeslegelső "cosplayem" olyan 12 éves csinálhattam, habár annál a nadrág és a cipő közel sem volt olyan, igazából csak a felső ruházat passzolt félig-meddig. :D Ez Sakamaki Ayato volt a Diabolik Loversből. A második, amit már sokkal inkább cosplaynek tekintek, 13 éves koromban csináltam, szintén Diabolik Loversös, mégpedig Komori Yui. Az már egy fokkal jobban sikerült, habár a blézer anyaga sajnos nem volt a megfelelő, és a cipő egyáltalán nem stimmelt. :D

Az "nulladik" nem igazi cosplay, ezért azt inkább kihagyom. :D

Az első, azaz a Yui-cosplay okozott némi gondolkodást. Az ing és a térdzokni megvolt hozzá, a blézert és a szoknyát pedig sok keresgélés után egy turiban találtam meg. Ciki, nem ciki, de szerintem a hazai cosplayeseknek (mert ugyebár Magyarországon cosplayes bolt egyedül a SakuraZaka, vagy néhány online jelmezes) a turkálók igazi kincsesbányát jelentenek. Érdemes tehát ott keresgélni, mert kincsekre lehet lelni, és nem is túl költséges. Már nem emlékszem pontosan mennyit fizettem a két ruhadarabért, de az biztos, hogy pár ezer forintnál nem volt több. Csak kicsit át kellett varrni, és máris megfelelt (pontosabban egy kezdőnek pont jó volt :) ). A mellényt egy ismerőstől szereztem be, a hajcsatot pedig egy ékszerüzletben, és körömlakkal festettem át. :D A hajam szerencsére többé-kevésbé stimmel, így parókára nem volt gondom.

Most dolgozom a következő cosplayemen, egy original karakteren, amiben úgy tervezem, hogy a ruhadarabokat megveszem, és a kiegészítőket elkészítem. A ruhák esetében jelen pillanatban csak a cipő és a blúz van meg, a többit pedig valószínűleg C&A-ban, Cosmos cityben, esetleg Hádában próbálom majd fellelni (ha nem sikerül, marad a turkáló). Az biztos, hogy ez kicsit költségesebb lesz, mivel több ruhadarabra lesz még szükségem és a kiegészítők elkészítéséhez sem áll rendelkezésemre minden eszköz. Szerintem erre egy tízes simán rá fog menni, pedig parókát még mindig vásárolok.


Kicsit talán hosszú lett, bocsi. ^^"

2015. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem baj hogy hosszu koszonom a valaszokat :D akkor te most kb 14 eves vagy? o.o (csak azert kerdem mert en is :D)
2015. febr. 7. 07:30
 7/9 walaakíí ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem cosplayezni(most 14 vagyok),tavaly nyáron volt az első con-om,és Csj Lysander voltam ^^ viszonylag jól sikerült,a parókám ebayről volt,magát a ruhát meg én és egy ismerősöm varrtuk meg közösen ^^ olyan 15.000ft körül voltC:
2015. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5. vagyok, eltaláltad. :)
2015. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :)

5. ilyesmiket jol tippelek :D

2015. febr. 9. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!