Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » En vagyok az eggyetlen akit...

B1nc1 kérdése:

En vagyok az eggyetlen akit irrital, hogy milyen szar a Tokyo Ghoul masodik evadja? (Anime)

Figyelt kérdés

Az elsot meg akkor kezdtem el nezni amikor nem volt szarra hypolva, igy imadtam a sorozatot. Gyorsan az elso helyre ugrott a szemelyes listamon, foleg az utolso resz utan ami nagyon EPIC volt.

Oszinten bevallom amikor az elso reszt megneztem a masodik evadnak akkor lattam benne potenciat, hisz volt benne egy jo kis harc amiben olyan informaciok elhangoztak amire valoszinuleg majd kesobb vissza utalnak. Illetve Kanaki ott hagyta a regi csapatat valamiert...

Ennek ellenere az utana levo reszekben nem tortent semmi... Marmint semmi... husz percig megy a rizsa valami tok lenyegtelen szarrol. Neha bevagnak egy egy izgalmas jelenetet ami fontos a tortenet tovabb haladasa miatt. Aztan egy ketto harom perces kiraly epizod lezaras ami miatt azonnal meg akarod nezni a kovetkezo reszt.

De a kovetkezo reszben nem az elozo resz izgalmas befejezesere adnak magyarazatot vagy egy izgalmas folytatast, hanem egy ode nem kapcsolodo mellekszalrol keszitenek egy jo tizenot perces reszt aminek semmi koze (ez nem teljesen igaz, de unalmas mint a szar) a tortenethez, es mire azt befejezik johet az izgalmas befejezes aztan varhatc a kovetkezo reszre...

Miert nem tudnak egy normalis tempoban halado izgalmas animet kesziteni? Mint amilyen az elso evad volt?



2015. febr. 13. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én pont fordítva gondolom. Az első évadot nem szerettem annyira, már unalmas volt a sok (számomra) értelmetlen, unalmas és darálós harc. A második évadban viszont tetszik, hogy szépen próbálnak felvezetni valamit, új, érdekes szereplőket hoztak be és egyre több mindenkit ismerünk meg egy kicsit jobban. Mondjuk engem nem igazán izgat a TG, hogy mi fog történni. Talán majd a mangát elkezdem, az talán jobb lesz.
2015. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első évad se volt egy túl nagy durranás számomra, de összességében tetszett, egyszer bőven megnézhető animének gondoltam. A második évad első része egy érdekes irányvonalat villantott fel, amit sajnos eddig teljesen elszúrtak szerintem. Semmi magyarázatot nem kapunk, csak a harccal meg a semmitmondó beszélgetésekkel szúrják ki a szemünket. Ha legalább megmagyaráznának valamit, és nemcsak ezzel a 'tartsunk mindent titokban, mert ez így olyan menőnek fog tűnni' hozzáállással kapnánk a részeket, annak nagyon örülnék. Most már végig fogom nézni a sorozatot, de sajnos hatalmas csalódás lett számomra az egész, nem is hiszem, hogy javulni fog. Ja, és az openinget már meg sem említem inkább...
2015. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első évadból én ott kezdtem kiábrándulni, mikor Amonnal harcoltak, utána már azt se igazán értettem, hogy minek nézem, a második évadból csak az első részt néztem meg, annak a végén már ott tartottam, hogy kidobom a gépet az ablakonXD egyszerűen semmi értelmet nem láttam benne, pedig az első részek még tök ígéretesek voltak. Lehet inkább elolvasom a mangát, hátha az tényleg értelmesebb.
2015. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!