Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Újranézem a Szomszédokat, kb...

Újranézem a Szomszédokat, kb a 20. résznél járok. A feeling végett, tök jó rajta röhögni/szörnyülködni. Nem tudom, van-e még valaki, aki nézi/nézte rajtam kívül. Szerintetek is csupa idegesítő nőszemély van benne? Ki irritál legjobban és miért?

Figyelt kérdés
Számomra egyik női szereplő se hordoz túl sok pozitívumot. Etus fellengzős, műmájer, nagyképű, álszent. Alma szintén álszent, Juli hisztis, Lenke néni idegesítően okvetetlenkedik (plusz túl becsületes, életszerűtlen módon), és még sorolhatnám.

2013. márc. 25. 15:03
 1/2 AccountManagerkovács ***** válasza:
Janka néni kibírhatatlan, Julcsi gyökér, Lillácska sokszor elképesztően ostoba, viszont a stúdiós Fruzsi egész jó fej.
2013. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem Etus a legnagyobb tahó.


De amúgy korántsem mondanám, hogy minden női szereplő ilyen, pl. Jutkának és Julcsinak nincsenek olyan nagyon rossz tulajdonságai (mármint az örökös pénz miatti nyavalygásukon kívül). :)

2013. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!