Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem az alábbiakho...

Mondanátok nekem az alábbiakhoz hasonló, jó filmeket?

Figyelt kérdés
Forreft Gump, Az óceánjáró zongorista, Annie Hall, Szóval olyanokat amik igényesen el vannak készítve és jók a színészek. Lehetőleg se ijesztő ne legyen, se perverz.

2015. jan. 4. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Remény rabjai, Fogságban, Halálsoron, Születésnap, 12 dühös ember, Egy becsületbeli ügy, Mielőtt meghaltam, Rekviem egy álomért, Esőember


Csupa igényes, jó film tele nagy színészekkel. Remélem van közte olyan amit nem láttál :)

2015. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Esőembert és a Remény rabjait láttam (olvastam is), nagyon tetszett mind a kettő, szóval, ha ezekkel egy lapon említed a többit, akkor megnézem őket, köszi:)
2015. jan. 4. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Száll a kakukk fészkére, Farkasokkal táncoló, Ponyvaregény


Szerintem hatalmas filmek, ennyivel tudnám kiegészíteni az első válaszát, Ő már leírta a legtöbbet, amit ajánlani akartam :)

2015. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Halálsoron,Gladiátor ,Ryan közlegény megmentése
2015. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!